×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
8. marts, 2016
Drukāt

Latvijas cīkstonis Kucepalovs: Eiropas čemionātam gatavojos, trenējoties ar bēgļiem

foto no personiskā arhīvafoto no personiskā arhīva

Latvijas cīkstonis Eduards Kucepalovs Eiropas čempionātā Rīgā svara kategorijā līdz 57 kg pirmajā cīņā zaudēja Azerbaidžānas pārstāvim Mahiram Amiraslanovam.
“Viņš bija ātrs, stiprs. Varu secināt tikai to, ka pretinieks trenējies vairāk, man diemžēl sportu jāapvieno ar darbu un studijām, tāpēc sanāk tikai trīs treniņi nedēļā,” sacīja Eduards, kurš jau piecus gadus dzīvo Vācijā un universitātē apgūst būvinženiera profesiju. 27 gadus vecais cīkstonis pēdējā laikā daudz trenējies ar bēgļiem – afgāņiem, irāņiem.

“Kad Vācijā ienāk bēgļu plūsma, viņus sadala pa reģioniem, un es paskatījos, ka katrā pilsētā ir vismaz pa trim, četriem normāla līmeņa cīkstoņiem, droši vien ir Āzijas čempionātā labi startējuši. Var redzēt, ka vēl nesen ir trenējušies, man ar viņiem nācās krietni pasisties. Hesenes atklātajā čempionātā manā svara kategorijā bija septiņi ārzemnieki, es paliku trešais. Bulgārs bija pirmais, irānis otrais.” Eduards domā, ka pāris no šiem bēgļiem varētu piedalīties Rio olimpiskajās spēlēs zem Starptautiskās olimpiskās komitejas karoga. “Svara kategorijā līdz 66 kg viens bija ļoti labs, visus saplēsa pastaigājoties,” teic Eduards.

Eduarda vaļasprieks ir valodu apgūšana, savulaik mācoties Latvijas Universitātē viņš mācījies turku valodu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+