Latvijas juniori sāk ar 5:0 0

Latvijas U-20 hokeja izlase pasaules čempionātu pirmajā divīzijā sāka Polijas pilsētā Sanokā sāka ar uzvaru 5:0 pār mājiniekiem poļiem.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55

Latvijas labā divus vārtus guva Roberts Lipsbergs un Rodrigo Ābols, bet vienu reizi precīzs bija Rūdolfs Maslovskis. Vārtos Elvis Merzļikins tika galā ar visiem 14 pretinieku metieniem, bet latvieši pa poļu vārtiem meta 36 reizes.

Pirmajos divos periodos pa vieniem vārtiem guva Lipsbergs un Latvija bija vadībā ar 2:0. Trešā ripa poļu vārtos tika iemesta 45. minūtē, bet vēl divas reizes pretinieku vārtsargu izdevās pārspēt pēdējā minūtē.

Šodien Latvijas juniori spēkosies ar slovēņu vienaudžiem, kas vakar ar 3:7 zaudēja baltkrieviem. Vēl vienā spēlē Dānija ar 3:1 uzvarēja Austriju.

Apļa turnīrā ceļazīmi uz elites divīziju iegūs tikai pirmās vietas ieguvēji.