Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
15. jūlijs, 2014
Drukāt

Latviju priekšlaicīgi atstās ASV vēstnieks
 Marks Pekala (4)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Nepilnus divus gadus pēc darba sākšanas Latvijā ASV vēstnieks Marks Pekala beigs pildīt savus pienākumus. ASV vēstniecība Latvijā informēja, ka vēstnieks Latviju atstās augusta sākumā un viņa pēctecis vēl nav zināms.

Sīkāk par M. Pekalas priekšlaicīgās aizbraukšanas iemesliem nav zināms, taču vēstniecība norāda, ka diplomātam esot paredzēta amata vieta Valsts departamenta centrālajā aparātā Vašingtonā. Trešdien vēstnieks atvadu vizītē ieradīsies pie Valsts prezidenta Andra Bērziņa.

Vēstnieks M. Pekala Latvijā strādā no 2012. gada 4. septembra. Diplomātiskā kārtība paredz, ka viņam šeit kā vēstniekam būtu jāstrādā vēl gads. Vēstnieks komunikācijā ar sabiedrību plaši izmantoja sociālo tīklu “Twitter.com”, kurā viņš turpina paust savus iespaidus par mūsu valsts sadarbību ar ASV un Latviju, piemēram, ziemā vēstnieks aizrautīgi vīteroja par Ziemassvētku kauju vietu apmeklējumu. “Svarīga diena. Mēs uzzinājām par varoņiem, kas atdeva savu dzīvību, lai nodibinātu brīvu un neatkarīgu Latviju,” toreiz tviterī rakstīja M. Pekala.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ASV LOPI vareet pazus ar visu vestniecibu no Latvijas.

  2. Paldies, Dievam,ka,šis nedraudzīgais tips lasās prom.

  3. Vēstnieks, kuru es pat nepamanīju.

  4. suns zina ko ēdis!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+