×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. februāris, 2017
Drukāt

Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte. Vai marts atnesīs strauju pavasari? (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Februāra izskaņā un marta sākumā Latvijā saglabāsies nepastāvīgi laika apstākļi – katru dienu gaidāmi nokrišņi, turklāt, ieplūstot siltākām gaisa masām, pamatā līs, lai gan dažubrīd gaidāms vēl arī slapjš sniegs un pat sniegs, prognozē Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Siltās gaisa masas uz mūsu reģionu nesīs valdošie dienvidu puses vēji, kas kopumā nedēļas gaitā lielākoties būs lēni līdz mēreni, vien atsevišķās dienās piekrastes rajonos brāzmās sasniedzot 15-17 m/s.

Jau pirmdien Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte, un aiz tās mūsu reģionā ieplūdīs ļoti siltas gaisa masas.

Otrdien starp mākoņiem varētu uzspīdēt arī saule, kas gaisu sasildītu līdz pat +5…+8 grādiem. Tik siltos laika apstākļos strauji kusīs sniega sega arī valsts austrumu daļā.

Darba nedēļas izskaņā gaisa temperatūra būs par dažiem grādiem zemāka, tomēr kopumā laiks saglabāsies silts un zem 0 grādiem temperatūra pazemināsies vien naktīs vietām Latvijas austrumu daļā.

Brīžiem iespējams arī slapjš sniegs, tomēr lietus pār to dominēs un svaigie sniega krājumi strauji kusīs. Jaunākās laika apstākļu prognozes liecina, ka nedēļās nogalē gaisa temperatūra atkal paaugstināsies.

Arī, analizējot laika apstākļu prognozes tālākam periodam, jāsecina, ka vēl marta 1. dekādē saglabāsies līdzīgi laika apstākļi, kad pavasarīgi siltās gaisa masas mīsies ar vēsākām, kuru ietekmē vēl aizvien būs dienas, kad piesals un snigs, līdz ar to ļoti strauja, ļoti siltu pavasara laika apstākļu iestāšanās visdrīzāk vēl nenotiks.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Āzīt,beidz dumji blēt.

 2. Tu,āzi,ko gribēji teikt ,nekas nav saprotams ka tika bē ē ē mek mek.

 3. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +12.9
Alūksne +11.1
Daugavpils +11.9
Saldus +15.6
Liepāja +14.3
Jelgava +12.6
Ventspils +14.4
Limbaži +12
Madona +11.0
Rēzekne +11.0
Draugiem Facebook Twitter Google+