Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
6. augusts, 2016
Drukāt

Laulātos aicina savākt slēdžus no Gaujas tilta (5)

Foto - www.skaties.lvFoto - www.skaties.lv

Sakarā ar Gaujas tilta remontu Siguldā no margām ņem nost simboliskos kāzinieku slēdžus. Pārus aicina savākt savus mīlestības apliecinājumus.

Nereti jaunlaulātie piekopj tradīciju savā kāzu dienā, uz kāda no tiltiem pieslēgt piekaramo atslēgu, tādējādi apliecinot savas laulības stiprību. Šādas slēdzenes rotā daudzus Latvijas tiltus, arī Gaujas tiltu Siguldā, kurš pašlaik tiek pārbūvēts.

Gaujas augšteces pusē darbi rit pilnā sparā. Te laulāto piekaramās atslēgas jau noņemtas no margām uz saliktas kaudzē blakus celtnieku būdiņai.

Daudzas atslēgas tikušas saslēgtas pirms vairākiem gadiem un jau ir stipri sarūsējuši. Bet mīlestība, kā zināms, nerūsē.

Pie tilta kreisās puses remonta celtnieki ķersies pavasarī. Līdz tam laikam visas atslēgas paliks savās vietās.

Tā kā pie Gaujas tilta laulāto atslēgas jau izsenis tiek piestiprinātas nevis tieši pie tilta margām, bet gan ar ķēdes palīdzību, tad tās ir iespējams viegli noņemt un ja kāds vēlas, piestiprināt no jauna, taču tas būs jādara pašiem, uzņēmums Rīgas tilti ir apņēmies tikai uzglabāt šīs piemiņas lietas, kur tad arī ik viens īpašnieks tās var saņemt.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Tu esi barbara nav neviena nevērtē un nemīli muti ciet durak

  2. Es savai Anninai ari piekabinaju atslegu …

  3. Stulbums un barbarisms, nevis tradīcija. Visi tilti apkrāmēti ar liekām tonnām norūsējušu atslēgu.

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+