Mobilā versija
+1.5°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
15. februāris, 2016
Drukāt

Lāzera stara apžilbināts pilots spiests pārtraukt lidojumu uz Ņujorku

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Aviokompānijas “Virgin Atlantic” lidmašīna neilgi pēc pacelšanās bija spiesta atgriezties Londonas Hītrovas lidostā, kad lāzera stars apžilbinājis pilotu, vēsta aģentūra AP.

Aviokompānijas izplatītajā paziņojumā teikts, ka piloti rūpēs par pasažieru drošību izlēma pārtraukt lidojumu no Londonas uz Ņujorku, atgriežoties lidostā. Pasažieriem tika piedāvāts nakti pavadīt viesnīcā.

“Mēs kopā ar varas iestādēm strādājam, lai identificētu lāzera avotu,” informēja aviokompānijā.

Aviācijas eksperti uzsver, ka šādi uzbrukumi ir ārkārtīgi bīstami. Apžilbinātie piloti var izraisīt avāriju. Ir valstis, kur gada laikā saņemti vairāki simti ziņojumu, ka nolaišanās laikā pilota kabīnē speciāli iespīdināts lāzera stars. Lielbritānijā 2015. gadā konstatēti 414 šādi gadījumi.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+