×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
17. oktobris, 2016
Drukāt

LHF jaunās vadības meklējumi: nauda, telpas, izlases treneris

foto: LETAfoto: LETA

Ne finansiālu, ne organizatorisku risku Latvijas Hokeja federācijas (LHF) darba nodrošināšanā neredzu, “LA” sacīja LHF ģenerālsekretārs un viceprezidents Viesturs Koziols.

LHF 2015. gada budžeta bilancē bija mīnus 325 tūkstoši, bet šogad ziedojumu vēl nebija veicis “Grindex”, kur lielākais akcionārs ir bijušais federācijas prezidents Kirovs Lipmans, kurš jau pateicis, ka sportu turpmāk neatbalstīs. Taču jaunajai valdei neesot bažu par to, ka varētu pietrūkt naudas – kaut vai darbiem, kas jāveic līdz gada beigām. Lielākais būs Latvijas U-20 izlases starts pasaules čempionātā Kanādā decembra beigās. “Ne finansiālu, ne organizatorisku risku Latvijas Hokeja federācijas (LHF) darba nodrošināšanā neredzu. Mēs piesaistīsim līdzekļus. Iztērēt vienmēr var ļoti daudz, taču esam nākuši nevis tērēt, bet gan radīt jaunu un efektīgu sistēmu,” sacīja Koziols.

Pašlaik tiek meklēts federācijai jauns birojs un kā pirmais variants ir “Volvo” ledus halles jaunā ēka. “Runāsim ar īpašniekiem. Telpas tur ir ļoti labas, jāvienojas tikai par nosacījumiem. Vai ir plāns B? Katram uzņēmējam jābūt gan plānam B, gan C,” norādīja LHF ģenerālsekretārs.

Pirmdien valdes sēdē esot apspriests, kādiem kritērijiem jābūt izlašu treneriem – ne tikai domājot par pieaugušo valstsvienību, kas šobrīd ir bez galvenā trenera, bet arī jauniešu, junioru un sieviešu izlasi. Uzklausīts LHF Treneru padomes priekšsēdētājs Gints Bisenieks.

Latvijas izlases iespējamā vadītāja kandidatūras pagaidām oficiāli nav apspriestas, bet Koziolam ir varianti, ko piedāvāt. “Visi esam viensiprātis, ka jādod iespēja vietējiem speciālistiem – jāstrādā uz attīstību,” teic Viesturs Koziols. Viņš ļoti pozitīvi novērtēja Teda Nolana darbu ar Latvijas izlasi, bet vaicāts, vai būtu vērts atgriezties pie kanādieša varianta, uzsvēra iepriekš sacīto – ka prioritāte būs vietējie treneri. “Jādara tāpat kā basketbolisti – jāsāk no pašiem pamatiem,” viņš atgādināja Ainara Bagatska nākšanu pie izlases stūres pirms sešiem gadiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+