Horoskopi un mistika
Horoskopi

Liela nozīme būs mazām lietām! Horoskopi 14.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Diena, kad liela nozīme būs mazām lietām. Visas dienas laikā, līdz pat vakara stundām situāciju uztver ne tikai kopumā, bet arī niansēs – dažreiz tās atklāj daudz vairāk par kopumu. Pastāv dažādu traumu risks, tāpēc jābūt uzmanīgam darbā, sportiskās aktivitātēs, uz ceļa, kā arī jārūpējas par veselību un labsajūtu. Jāizvairās no konfliktiem! Strīdi būs neauglīgi un spēs tikai sabojāt attiecības ar otru cilvēku. Neiesaisties avantūrās un šaubīgos darījumos – aktivizēsies krāpnieki.

Auns

Šī diena simbolizē izlēmību un pašpārliecību. Tā rezultātā Auni var pieļaut dažādas kļūdas un veikt kļūdainus aprēķinus. Centies neiesaistīties intrigās un strīdos, tas nepalīdzēs tev pieņemt pareizu lēmumu. Atceries par tuviniekiem – tieši viņi vienmēr tevi atbalsta grūtā brīdī.

Vērsis

Šodien tavā dzīvē var aktivizēties dažādi šarlatāni un krāpnieki, melnā maģija un pat burvji. Pat, ja tu tam netici, izvairies no vietām, kur pulcējas daudz sveši cilvēki. Neļauj nodarīt sev pāri.

Dvīņi

Divējādas nozīmes diena. No vienas puses tu centīsies iejaukties citu lietās, no otras – tu taču pats izvēlies būt lietas kursā un kontrolēt šīs situācijas. Nevajadzētu uzņemties atbildību par citiem cilvēkiem! Citu reakciju, kā tikai aizkaitinājumu un nosodījumu tu neizpelnīsies, ja tā rīkosies.

Vēzis

Paralēli savam saspringtajam darba grafikam “mājas – darbs – mājas” tevi gaida arī citi pienākumi, kas tev atņem daudz spēka, laika un finanses. Iesaistoties jebkurā lietā, centies aprēķināt, vai vari to “atļauties”.

Lauva

Jebkurās attiecībās iespējamas nopietnas domstarpības. Tev šodien pietrūks stabilitātes sajūtas. Dzīšanās pēc aizraujošo un interesanti šodien nav vēlama rīcība.

Jaunava

Šodien tu pats sev radīsi kā problēmas, tā sliktu pašsajūtu. Nepārslogo sevi ar fiziskiem un mentāliem pārbaudījumiem. “Turi sevi grožos”, nesteidzies laikam pa priekšu!

Svari

Daudzi Svari šodien gribēs izaicināt likteni, mēģinot sasniegt nesasniedzamo. Nevajadzētu ar to aizrauties. Tu riskē zaudēt arī to, kas tev jau ir!

Skorpions

Skorpioni, kas uzņemas kaut kādus pienākumus, vienmēr tos veic, neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem. Taču tad, kad tev paliek grūti to darīt, tu nereti vaino pie tā citus. Nevajadzētu tā darīt – attiecības ar šiem cilvēkiem ir svarīgākas.

Strēlnieks

Šodien daudzi būs gandarīti, ka viņiem ir iespēja piedalīties vērienīgos projektos, piemēram, kādā citā valstī. Nepievil tos, kas tev uzticas!

Mežāzis

Diena simbolizē jaunu sākumu, tāpēc noteikti šodien vari plānot jaunus projektus. Tu arī gūsi gandarījumu no tādiem darbiem kā semināri, lekcijas, kursi.

Ūdensvīrs

Centies neieslīgt abstrakcijās, kurās tava enerģija nodzisīs un impulsi pazudīs. Tas tevi pazudinās – šodien nevajadzētu ne meklēt abstraktas lietas realitātē, ne savās domās.

Zivis

Diena simbolizē mērķu sasniegšanu un uzvaru. Daudzas Zivis šodien izmantos visas iespējas un ņems grožus savās rokās, lai sasniegtu savus mērķus. Šodien patiešām vari salikt punktus uz i.

LA.lv