Horoskopi un mistika
Ezoterika

Lielais mīlestības un ilūziju laiks! Ezotēriskais horoskops martam0

Foto: pexels

Marta pirmajās dienās Venera pāriet Ūdensvīra zīmē, kas provocēs asākas izjūtas un jaunus piedzīvojumus. Jo neparastāks būs cilvēks, jo lielāka būs interese veidot attiecības. Jūtas un simpātijas tomēr ir visai nenoturīgas – te patīk, te atkal nepatīk. Attiecības primāri tiks balstītas uz brīvību un neatkarību.

Merkurs būs retrogrāds no 5. līdz 28. martam. Šajā laika periodā var sastapt sen neredzētu paziņu. Nav ieteicams slēgt līgumus un parakstīt svarīgus dokumentus. Neiesaku ņemt kredītus.

Jaunmēness 6. martā Zivju zīmē vienlaikus ar Urāna pāriešanu Vēža zīmē. Urāns parasti kolektīvā apziņas laukā ienes jaunas pārmaiņu vēsmas. Iepriekš Urāns Vērša zīmē atradās no 1935. gada 28. marta līdz 1942. gada 15. maijam. Daudzi šos gadus atceras kā visai nestabilus. Viens ir skaidrs – Urāns tuvākajos septiņos gados nesīs pārmaiņas gan materiālajā, gan garīgajā vērtību sistēmā. Var parādīties vēl nebijis naudas norēķināšanās veids.

Laiks no 23. līdz 25. martam un no 27. līdz 29. martam būs īpaši nelabvēlīgs. Šajās dienās nekas neveiksies. Labāk veltiet šo laiku atpūtai vai neko nedarīšanai.

Saistītie raksti

Venera 26. martā ieiet Zivju zīmē, kur tā jūtas itin komfortabli. Līdz 20. aprīlim ir lielais mīlestības un ilūziju/vilšanās laiks. Daudzi cerēs, ka attiecības ar mīļoto uzlabosies, ka mīļotais/mīļotā savas jūtas izrādīs īpašā veidā. Lielisks laiks, lai baudītu mākslu un ietu uz kino, teātri un operu. Ļoti spilgti dvēseles pārdzīvojumi. Topā – “gaisa pilis”.

31. martā Marss pāriet Dvīņu zīmē, un lielākā enerģijas daļa tiks izmantota sarunās, diskusijās, braucienos un mācībās. Lai šis laika periods būtu auglīgs, nedrīkst visu enerģiju tērēt sīkumos. Lielākoties sarunas būs tiešas un konkrētas, kādam var pasprukt arī skarbāks vārds. Prioritāte tiem, kuri pratīs orientēties informācijas džungļos un veikli manipulēs ar vārdiem. Der atzīmēt, ka Plutons ir sarokojies ar Saturnu Mežāža zīmē uz lejupejošajiem Mēness mezgliem, un tas pasaulē nes grandiozas izmaiņas un krīzi.

Nozīmīgākie datumi – 1., 5., 6., 21., 26., 28. un 31. marts.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezoterikas un garīguma gadagrāmata 2019

LA.lv