×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
12. decembris, 2016
Drukāt

Lielbritānijā loterijā miljonus laimējusi sieviete pārsteidz kaimiņieni (1)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Lielbritānijā sieviete, kas pirms vairākiem gadiem kopā ar toreizējo vīru loterijā laimēja 148 miljonus Lielbritānijas mārciņu (176 miljonus eiro), nopirkusi māju, lai palīdzētu mātei, kas vāca ziedojumus savam četrus gadus vecajam dēlam ar īpašām vajadzībām.

Skotijas pilsētā Kārnūsti dzīvojošās Džilianas Beifordas nekustamo īpašumu uzņēmums “A&G Properties” iegādājies māju netālu no bērna mātes Dženijas Makmilenas labdarības veikaliņa, lai viņa varētu būt tuvu savam dēlam Bleikam.

Četrus gadus vecajam zēnam ir neiroloģiskas veselības problēmas, kas nozīmē, ka Bleiks nevar staigāt, sēdēt un runāt, un viņam ir nepieciešama nepārtraukta aprūpe.

Beiforda arī apmaksā Makmilenu jaunās mājas pielāgojumus, lai māte pēc iespējas biežāk varētu būt kopā ar dēlu. Ģimenē ir arī septiņus gadus veca meita Feja.

Makmilena sacīja, ka maksās īri par namu, bet Beifordas palīdzība nozīmē, ka viņa nepārtraukti varēs atrasties dēla tuvumā un ir “ieguvusi sirdsmieru”.

Beiforda žurnālistiem stāstīja, ka labdarības veikaliņa “Blake’s Bargains” īpašniece Makmilena reiz ienāca viņas nekustamo īpašumu aģentūrā, kas atrodas līdzās veikaliņam, un jautāja, vai apkaimē netiek pārdota kāda māja.

Pēc dažām nedēļām tirgū nonācis piemērots īpašums, kuru Beifordas kompānija iegādājās un tagad izīrēs Makmilenai. Nekustamo īpašumu kompānija veiks ēkas remontu un nepieciešamos pielāgojumus kā Ziemassvētku dāvanu slimajam zēnam.

Beiforda piebilda, ka šāda viņas kompānijas rīcība ļaus bērna mātei par ziedojumos, kas iepriekš bija plānoti dzīvesvietas nodrošināšanai, iegūtajiem līdzekļiem meklēt bērna ārstēšanas iespējas.

Loterijas laimētāja atzina, ka palīdz daudzām labdarības organizācijām, kas sniedz palīdzību bērniem, tomēr “ir jauki izdarīt kaut ko arī savā pilsētā”.

Oktobrī ģimene Kembridžā sūdzējās, ka ir spiesta atstāt savu māju, jo tās īpašnieks – Beifordas bijušais vīrs Adrians – ir paaugstinājis īres maksu. Beifords tikai teica, ka īres maksas pieaug visur, turklāt viņš to ģimenes mājoklim nav paaugstinājis tik, cik prasa tirgus situācija. “Es neesmu nekāds labdaris,” teica Beifords.

Beifordi 2012.gadā ieguva vienu no lielākajiem laimestiem “Euromillions” loterijas vēsturē. Viņu deviņus gadus ilgā laulība tika šķirta gadu un trīs mēnešus pēc lielā laimesta iegūšanas.

Bijusī veselības aprūpes darbiniece ar laimestā iegūto naudu izveidoja nekustamo īpašumu biznesu. Tomēr viņa ir atzinusi, ka laimests sagrāva ne tikai viņas laulību, bet arī attiecības ar citiem tuviniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kašķīgiem pāriem palīdzība visvairāk vajadzīga !

Draugiem Facebook Twitter Google+