Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. oktobris, 2015
Drukāt

Lielupē izņemti 500 m nelegālu tīklu, viens pārstiepts pāri visai upei (1)

Foto: PDFFoto: PDF

Ilustratīvs foto

Pagājušajā naktī Lielupē biedrība “Latvijas makšķernieku asociācija” (LMA) Lielupē izņēmusi 500 m tīklu, viens no tiem bija nostiepts visā upes platumā, portāls LA.lv uzzināja biedrībā.

LMA Mobilās grupas vadītājs Valērijs Morozs stāsta, ka divas laivu ekipāžas veikušas zivju resursu ieguves kontroles reidu Lielupē, pirms tam par to informējot Valsts vides dienesta (VVD) Zvejas kontroles departamentu, jo lašveidīgo zivju nārsta laikā notiek kontroles reidu kordinēšana, lai tos veiktu pēc iespējas plašāk.

“Saņemtā informācija apstiprinājās, un tika izņemti nelikumīgi zivju tīkli 500 m kopgarumā. Viens no tīkliem bija nostiepts no viena krasta līdz otram. No tīkliem atbrīvotas dažādu sugu zivis, galvenokārt brekši un vimbas,” pauda Morozs.

LMA Mobilā grupa arī turpmāk veiks ar VVD saskaņotus kontroles reidus, turklāt ne tikai lašvaidīgo zivju nārsta, bet arī citos ūdeņos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. atsavināti jeb konfiscēti,izbeigt rusifikāciju

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.2
Alūksne +2.8
Daugavpils +2.9
Saldus +3.3
Liepāja +5.1
Jelgava +3.9
Ventspils +4.7
Limbaži +3
Madona +2.7
Rēzekne +3.4
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+