Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
7. maijs, 2012
Drukāt

Liepājā sāk darboties starptautiska ērmriteņu nometne

ermritenis

Liepājā no pirmdienas līdz 12.maijam jau otro gadu notiks starptautiska ērmriteņu nometne, kuru vadīs viens no pieredzes bagātākajiem ērmriteņu meistariem Eiropā Gatis Kreicbergs.

Liepājas Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja aģentūrai BNS pavēstīja, ka radošās darbnīcas dalībnieki konstruēs katrs savu ērmriteni. Par izejmateriāliem izmantos vecus velosipēdus, papildus meklējot nepieciešamās detaļas, kuras kombinēs ar visdažādākajiem priekšmetiem. Katrs nometnes dalībnieks var dot savai fantāzijai vaļu un veidot unikālu ērmriteni. Galvenais nosacījums, lai ērmritenis ripo un ar to var pārvietoties, norādīja Kalnarāja.

Darbnīcas noslēgumā tapušie rezultāti tiks izrādīti Liepājas publikai, organizējot ērmriteņu parādi.

Nometni organizē velokultūras projekta “Boltik Baik 2012” ietvaros. Šogad projektā iesaistīti arī astoņi Eiropas brīvprātīgie no Serbijas, Grieķijas, Igaunijas un Itālijas.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+