foto – liepajaslauvas.lv

Liepāja uzņemas vadību 0

LBL čempionātā trešo uzvaru pēc kārtas izcīnījuši “Liepāja/Triobet”, kam pienākas rudens labākās komandas lauri.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem

“Barons kvartāls” jau otro spēli vismaz puslaika garumā pierāda, ka esot labākā fiziskajā kondīcijā, būtu liels spēks. Taču pašlaik spēks visai spēlei nepietiek un komandas ar labāku funkcionālo bāzi spēles beigās aizskrien garām. Tā notika arī Liepājā, kur trešajā ceturtdaļā baroni ieguva 51:41 vadību un šķita spēles turpmākā ritējuma noteicēji. Tomēr liepājnieki atspēlējās. Atmaksājās agresīvā un pretiniekam nogurdinošā aizsardzība, kas kopā deva 15 pārtvertas bumbas.  “Prieks, ka nepadevāmies pie -10, lai gan bija sajūta, ka viņi ir salauzuši spēles gaitu. Tikām atpakaļ ar cīņassparu un neatlaidību. Kambala? Pret viņu spēlēt ir smagi. Var just, ka bijis augstā līmenī, ir pieredze, zina kā ieņemt vietu,” tūdaļ pēc spēles sacīja liepājnieks Arnolds Helmanis.

Tikai otrajā puslaikā favorīti izšķīra spēles iznākumu trīs citās spēlēs. BK “Ventspils” izbraukumā Jūrmalā no groza apakšas guva 34 punktus (mājinieki – 14) un iemeta 13 tālmetienus. Tik sabalansēts uzbrukums ļāva trešajā ceturtdaļā iegūt izšķirošo pārsvaru, lai gan kopumā spēles kvalitāte bija rudenīgs. Trīs tehniskās piezīmes, zaudēta cīņa par atlēkušajām bumbām, 16 zem sava groza zaudētas bumbas – Roberts Štelmahers bija nikns laukuma malā un droši vien tāds bija arī ģērbtuvē.

Valmierā laukuma saimnieki “LU” studentiem vienubrīd zaudēja ar 12 punktu starpību, taču otrajā puslaikā pretiniekus kā nobūra ar zonas aizsardzību, šo spēles daļu uzvarot ar 49:18. Pie otrās uzvaras tika arī BK “Jēkabpils”, šoruden nepiekāpīgos jelgavniekus salaužot tikai pēdējā ceturksnī.

BK “Saldus” tikmēr palīgā saukuši jau otro amerikāni, pieteikumā ierakstot aizsargu Prestonu Medlinu. Viņš piecus gadus spēlējis Jūtas štata universitātē, bet LBL basketbola līmeni iepazīs svētdien Mārupē pret “Barons kvartālu”.

BASKETBOLS

LBL ČEMPIONĀTS

“Liepāja/Triobet” – “Barons kvartāls” 75:67 (15:16, 36:38, 53:54). Džonsons 14, Jurevičus 13, Helmanis 10; Kambala 17, Valters 11+5AB, Kalve 11.

“Jūrmala/Fēnikss” – BK “Ventspils” 66:83 (22:24, 34:39, 48:67). Laksa 22, Jonāts 10+10AB, Pinete 8; Lejasmeiers 15, Ate 14, Barnīss 13.

BK “Jelgava” – BK “Jēkabpils” 58:73 (14:17, 32:33, 48:49). Pļavnieks 12, Ginters 9, Mētra, Kosenkovs pa 7; Sirsniņš 16, Veselovs 15, Čukins 12.

BK “Valmiera” – “LU” 76:53 (15:16, 27:35, 50:47). Vīnauds 16, Dārgais 13, Vītols 12; Magone 12+10AB, Lasenbergs 12, Aizpurs 9.

Nākamās spēles: 11. oktobrī BK “Jēkabpils” – “Jūrmala/Fēnikss”, 12. oktobrī “Liepāja/Triobet” – “LU”, “Barons kvartāls” – BK “Saldus”.