×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
24. septembris, 2013
Drukāt

Liepājas teātra viesizrādes Rīgā

Stavangera_24092013

Oktobrī un novembrī Liepājas teātris viesosies galvaspilsētā ar četriem iestudējumiem.

28. oktobrī skatītājiem būs iespēja vērot Dž.Dž.Džilindžera veidoto komēdiju „Šikās kāzas” Dailes teātrī vai šī paša režisora iestudētās kaislības senlaiku garā „Ragana” M. Čehova Rīgas Krievu teātrī.
„Šikās kāzas” stāsta par jaunu cilvēku izvēli, šaubām un apjukumu kāzu priekšvakarā, kad neplānota rīcība savērpj kaislību virpuli un liek pārvērtēt attiecības, savukārt izrādes „Ragana” centrā izvirzīta sieviete, viņas apzinātās un neapzinātās vēlmes.
29. oktobrī M. Čehova Rīgas Krievu teātrī tiks piedāvāta izrāde no Liepājas teātra Zelta fonda – Germana Grekova drāma „Hanana” Dž.Dž.Džilindžera režijā.
„Hanana” – tas ir stāsts par kādu ģimeni un tās locekļu savstarpējām attiecībām viena gada garumā.
Savukārt īsi pirms „Spēlmaņu nakts” nominēto izrāžu skates ietvaros – 22. un 23. novembrī – Zirgu pastā (Dzirnavu ielā 46) būs iespējams noskatīties plašu rezonansi ieguvušo izrādi „Stavangera” (Pulp People). Iestudējums nominēts ne tikai kā „Gada izrāde”, bet Konstantīns Bogomolovs saņēmis arī nomināciju „Gada režisors”.
Biļetes uz izrādēm „Ragana” un „Hanana” iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs vai www.bilesuserviss.lv, bet „Šikās kāzas” un „Stavangera” (Pulp People) Biļešu paradīzes kasē vai www.bilesuparadize.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+