×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
11. oktobris, 2012
Drukāt

Lindermans izspēlē Latgales kārti

Foto - LETAFoto - LETA

Jurija Aleksejeva portālā “IMHOclub.lv” visai brutālā stilā atkal ņēmis vārdu  Vladimirs Lindermans. Atbildot uz jautājumu, “ko darīt, ja aizliegs referendumu” (par pilsonības piešķiršanu), viņš ierosina cīnīties, lai “autonomizētu Latgali”. 


 

Šis nacionālboļševisma veterāns ir nepārspējams demagogs: esot maz cerību, ka Saeimā pārstāvētās opozīcijas partijas līdz pēdējam “aizstāvēs demokrātiju” (!), un arī kādi – uzmanību! – “Kažokas, Rozenvalda, Paidera” rakstu gabali daudz nelīdzēšot. Tātad pat šī trijotne nepalīdzēs “krievu pretošanās vilnim” (!) atkal uzbangot.

Lai šis vilnis nenoplaktu, liek saprast Lindermans,  krietni jāiebiedē “valdošie” (pravjaščije). Tiem ļaunos sapņos rādās Latgales atšķiršanās (obosobļeņije) un tāpēc jāgādā, lai šis murgs īstenotos – “pašiem savs parlaments, pašiem sava nodokļu aplikšanas sistēma, trīs oficiālās valodas – latviešu, latgaliešu, krievu”.

Latgales autonomijas ideju, apgalvo Lindermans, atbalstīšot tās “daudznacionālā (mnogonacionaļnaja) tauta”.

Ja referendums par pilsonību tiks aizliegts, sludina Lindermans, ir jāturpina pretestība – “sitienam jāatbild ar sitienu”. Tā nav pirmā reize, kad Latvijas nelabvēļi mēģina sašķelt pamattautu, izspēlējot Latgales kārti. Bet pārsteidz Lindermana agresīvā nekaunība, piedāvājot “krievu pretestības kustībai” šo stratēģisko plānu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+