×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
5. janvāris, 2013
Drukāt

Lipmans: “Izskatās, ka kļūdījāmies ar galvenā trenera izvēli”

foto: worldjunior2013.comfoto: worldjunior2013.com

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Limpmans pēc Latvijas U-20 izlases izkrišanas no pasaules čempionāta elites divīzijas intervijā portālam sportacentrs.com atzinis, ka kļūda bijusi galvenā trenera Leonīda Tambijeva izvēlē un komanda turnīram bija slikti sagatavota.

„Grūti tā uzreiz izdarīt secinājumus, taču skaidrs, ka komanda bija vāji sagatavota. Komandas pamatkodols spēlē Krievijas Jaunatnes Hokeja līgā, bet kā viņiem tur veicas, visi zina. Biju gaidījis lielāku pienesumu no Ziemeļamerikā spēlējošajiem. Jāsaprot, ka spēlētājiem no šīs izlases modeļa nākotnē būtu jāspēlē lielajā izlasē,” sportacentrs.com citēts LHF prezidents Kirovs Lipmans.

„Izskatās, ka kļūdījāmies ar galvenā trenera izvēli. Tagad nevēlos izteikt skaļus pieņēmumus, taču noteikti lemsim un domāsim. Mērķis nav izpildīts un domāju, ka Tambijevs, visticamāk, nesaglabās savu amatu. Zinu, ko viņš teiks… Teiks, ka izlasei pietrūka pārbaudes spēļu, taču, ja čaļi ikdienā spēlē MHL, vai ar to nepietiek? Neizdarīšu pārsteidzīgus secinājumus, sagaidīsim trenera atskaiti izvērtēsim un lemsim. Ar slovākiem varējām nospēlēt veiksmīgāk. Komanda labi sāka spēli, bet beigās nekā. Epizodiski puiši spēlēja pat ļoti labi. Negribētu teikt, ka šis bija „tukšais gads”, viss tomēr atkarīgs no treneriem. Komandai tika nodrošināti divu nedēļu koptreniņi, radīti visi apstākļi, lai sagatavotos labāk. Jā, ārzemēs spēlējošie atbrauca vēlāk, taču neskatoties uz to, komandai bija jānospēlē veiksmīgāk,” kritisks par Latvijas izlases startu pasaules junioru čempionātā ir Lipmans.

“LA” jau rakstīja, ka Latvijas U-20 izlase pasaules junioru čempionātā zaudēja visās spēlēs, tostarp piektdien izšķirošajā cīņā par palikšanu elitē ar 2:5 Vācijai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+