Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
1. augusts, 2012
Drukāt

Londonas otrdienas olimpiskie medaļnieki

olimed810

Londonas olimpiskajās spēlēs otrdien tika sadalīti 21 medalu komplekti. Valstu komandu vērtējuma labāko trijniekā bez izmaiņām – 1. Ķīna 73 (34-21-18), 2. ASV 70 (30-19-21), 3. Lielbritānija 48 (22-13-13). 

Vieglatlētika

Augstlēkšana vīriešiem

1. Ivans Uhovs (Krievija) 2,38

2. Eriks Kinards (ASV) 2,33

3. Mutazs Essa Baršims (Katara) 2,29

3. Dereks Druins (Kanāda) 2,29

3. Roberts Grabaržs (Lielbritānija) 2,29

Diska mešana vīriešiem

1. Roberts Hartings (Vācija) 68,27

2. Ehsans Hadadi (Irāna) 68,18

3. Gerds Kanters (Igaunija) 68,03

1500 metru skrējiens vīriešiem

1. Taufiks Makhlufi (Alžīrija) 3:34,08

2. Leonels Manzano (ASV) 3:34,79

3. Abdalāti Iguiders (Maroka) 3:35,13

100 metru barjerskrējiens sievietēm

1. Sallija Pīrsone (Austrālija) 12,35

2. Davna Hārpere (ASV) 12,37

3. Kellija Velsa (ASV) 12,48

Riteņbraukšana trekā

Kerings vīriešiem

1. Kriss Hojs (Lielbritānija)

2. Maksimilians Levī (Vācija)

3. Simons van Velthūvens (Jaunzēlande)

3. Teins Malders (Nīderlande)

Omniums sievietēm

1. Laura Trota (Lielbritānija) 

2. Sāra Hammere (ASV) 

3. Anete Edmonsone (Austrālija) 

Sprints sievietēm

1. Anna Mīrsa (Austrālija)

2. Viktorija Pendletone (Lielbritānija)

3. Guo Šuana (Ķīna)

Daiļlēkšana

3 metru tramplīns vīriešiem

1. Iļja Zaharovs (Krievija) 

2. Cjiņ Kai (Ķīna) 

3. He Čuns (Ķīna)

Jātnieku sports

Iejāde komandām

1. Lielbritānija (Karls Hesters ar zirgu Uthopia, Laura Bečtola Šeimere ar Mistral Hojris, Šarlote Dežardēna ar Valegro) 

2. Vācija 

3. Nīderlande 

Vingrošana

Līdztekas vīriešiem

1. Dže Fens (Ķīna) 

2. Marcels Ngujens (Vācija) 

3. Hamiltons Sabo (Francija) 

Baļķis sievietēm

1. Liņliņa Dena (Ķīna) 

2. Lu Sui (Ķīna) 

3. Aleksandra Raizmane (ASV) 

Stienis vīriešiem

1. Epke Zonderlands (Nīderlande)

2. Fabians Hambuhens (Vācija) 

3. Džou Kai (Ķīna) 

Brīvās kustības sievietēm

1. Aleksandra Raizmane (ASV)

2. Katalina Ponora (Rumānija) 

3. Alija Mustafina (Krievija) 

Burāšana

RS-X vīriešiem

1. Dorians van Reiselberge (Nīderlande) 

2. Niks Dempsijs (Lielbritānija)

3. Pšemislavs Miarčiņskis (Polija) 

RS-X sievietēm

1. Marina Alabau Neira (Spānija) 

2. Tūli Petaja (Somija)

3. Zofija Noceti-Klepacka (Polija)

Sinhronā peldēšana

Dueti

1. Natālija Iščenko/Svetlana Romašina (Krievija) 

2. Ona Karbonella Balestero/Andrea Fuentesa Fače (Spānija) 

3. Huan Sjuečeņa/Liu Ou (Ķīna) 

Galda teniss

Komandu sacensības sievietēm

1. Ķīna (Li Sjaosja, Din Nina, Guo Jue)

2. Japāna

3. Singapūra

Triatlons

Vīrieši

1. Elisters Brounlijs (Lielbritānija) 1.46:25

2. Havjers Gomess (Spānija) 1.46:36

3. Džonatans Brounlijs (Lielbritānija) 1.46:56

Svarcelšana

Virs 105 kg vīriešiem

1. Behdads Salimikordasiabi (Irāna) 455 kilogrami (208 raušanā + 247 grūšanā)

2. Sajjads Anuširavani Hamlabads (Irāna) 449 (204+245)

3. Ruslans Albegovs (Krievija) 448 (208+240)

Grieķu-romiešu cīņa

Līdz 66 kg

1. Kims Hjenvū (Dienvidkoreja)

2. Tamašs Lorinčs (Ungārija)

3. Stīvs Žuneo (Francija)

3. Manučars Chadaia (Gruzija)

Līdz 96 kg

1. Hasems Holamreza Rezaei (Irāna)

2. Rustams Totrovs (Krievija)

3. Džimijs Lidbergs (Zviedrija)

3. Arturs Aleksanjans (Armēnija)

 

SPORTA SPĒLU REZULTĀTI

Basketbols sievietēm

Ceturtdaļfināls: ASV – Kanāda 91:48, Austrālija – Ķīna 75:60, Turcija – Krievija 63:66, Francija – Čehija 71:68. Pusfinālā: ASV – Austrālija, Krievija – Francija.

Volejbols sievietēm

Ceturtdaļfināls: Japāna – Ķīna 3:2, Krievija – Brazīlija 2:3, ASV – Dominikānas republika 3:0, Itālija – Dienvidkoreja 1:3. Pusfinālā: Brazīlija – Japāna, ASV – Dienvidkoreja.

Handbols sievietēm

Ceturtdaļfināls: Brazīlija – Norvēģija 19:21, Spānija – Horvātija 25:22, Krievija – Dienvidkoreja 23:24, Francija – Melnkalne 22:23.  Pusfinālā: Norvēģija – Dienvidkoreja, Spānija – Melnkalne.

Futbols vīriešiem

Pusfināls: Meksika – Japāna 3:1, Dienvidkoreja – Brazīlija 0:3.

Ūdenspolo sievietēm

Pusfināli par 5.-8. vietu: Itālija – Ķīna 10:14, Krievija – Lielbritānija 11:9.

Pusfināli par 1.-4. vietu: ASV – Austrālija 11:9 (papildlaikā), Ungārija – Spānija 9:10.

Lauka hokejs vīriešiem

A grupa: Austrālija – Pakistāna 7:0, Argentīna – Dienvidāfrika 6:3, Spānija – Lielbritānija 1:1. Tabulā: Austrālija 11, Lielbritānija 9, Spānija 8, Pakistāna 7, Argentīna 4, Dienvidāfrika 1.

B grupa: Dienvidkoreja – Nīderlande 2:4, Indija – Beļģija 0:3, Vācija – Jaunzēlande 5:5. Tabula: Nīderlande 15, Vācija 10, Beļģija 7, Dienvidkoreja 6, Jaunzēlande 5, Indija 0.

Pusfinālā: Austrālija – Vācija, Nīderlande – Lielbritānija

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+