×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. marts, 2013
Drukāt

LTV1 pārraidīs atvadīšanos no Ziedoņa un piedāvās dzejnieka piemiņai veltītu programmu

Foto: LETAFoto: LETA

6. martā LTV1 tiešraidē translēs atvadīšanos no dzejnieka Imanta Ziedoņa Rīgas Domā, kā arī demonstrēs īpašus raidījumus – dzejnieces Liānas Langas sarunu ar izcilo kultūras personību raidījumā “Melns uz balta” (2003) un raidījuma “100g kultūras” speciālizlaidumu.

Atvadīšanos no Imanta Ziedoņa LTV1 pārraidīs no pulksten 10.00 līdz 14.00. Dievkalpojumu pulksten 13.00 vadīs mācītājs Juris Rubenis. Tiešraides laikā ar dzejnieka laikabiedriem un domubiedriem sarunāsies televīzijas žurnālisti Ilze Strenga un Andrejs Volmārs.

Pulksten 14.00 LTV1 piedāvās Imanta Ziedoņa epifānijas autora lasījumā “Ieklausies, ar Tevi runā…” (režisore Virdžīnija Lejiņa, mūzikas autors Raimonds Tiguls). Vakara programmā pulksten 18.30 būs iespēja redzēt raidījumu “Melns uz balta” – dzejnieces Liānas Langas un Imanta Ziedoņa sarunu. Savukārt pulksten 19.00 gaidāms raidījuma “100g kultūras” speciālizlaidums, kas veltīts dzejnieka piemiņai.

Atgādinām, ka šovakar pulksten 21.35 LTV1 skatāma Imanta Ziedoņa 80. jubilejai veltītā Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertprogramma “Atsaukšanās” (2013) ar pianista Vestarda Šimkus, klavesīnistes Ainas Kalnciemas, flautistes Ditas Krenbergas un Jaunā Rīgas teātra aktiera Kaspara Znotiņa piedalīšanos. Pasākumu veidoja arī žurnāliste Ilze Strenga, režisors Armands Zvirbulis un scenārija autore filozofe Iveta Šimkus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+