Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
11. decembris, 2014
Drukāt

Lūdz atsaukties aculieciniekus valsts karoga pielīmēšanai uz ielas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Drošības policija (VP) lūdz atsaukties cilvēkus, kuri redzējuši, kā uz Kr. Barona ielas Rīgā pielīmēts Latvijas valsts karogs.

DP no Valsts policijas saņēmusi kriminālprocesu par valsts simbolu zaimošanu un aicina atsaukties personas, kuras 28.novembrī laikā no plkst. 22 līdz 29.novembra plkst. 00:30 redzēja, kā Rīgā, Barona ielā pie sabiedriskā transporta pieturas “Dzirnavu iela” uz ietves tiek pielīmēts Latvijas valsts karogs.

Personas, kuru rīcībā ir šāda veida informācija, lūgtas vērsties DP, zvanot pa tālruņa numuru 67208964.

DP garantē informācijas konfidencialitāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tādi redz ir tie mūsu integrējamie

  2. JA VAR pielīmēt, KĀPEC TO NEDARĪT??? Varēja karogā noslaucīt degunu, noslaucīja… Vai par to kas bija??? NĒ!!!!!! Var dedzināt karogu!? NU UN??? VAI PAR TO KAS BŪTU??? DOMĀJU, KA NĒ!!! VAR APSAUKĀT LATVIEŠUS PAŠU VALSTĪ, NU UN??? VAI PAR TO KAS IR??? NEKAS!!! PAR KO MĒS UZTRAUCĀMIES UN ŠAUSMINĀMIES??? TAGAD ARĪ NEKAS NEBŪS, KAUT ATRADĪS!!! DZĪVOJAM DEMOKRĀTISKĀ VALSTĪ!!!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (53)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+