Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
11. decembris, 2014
Drukāt

Lūdz atsaukties aculieciniekus valsts karoga pielīmēšanai uz ielas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Drošības policija (VP) lūdz atsaukties cilvēkus, kuri redzējuši, kā uz Kr. Barona ielas Rīgā pielīmēts Latvijas valsts karogs.

DP no Valsts policijas saņēmusi kriminālprocesu par valsts simbolu zaimošanu un aicina atsaukties personas, kuras 28.novembrī laikā no plkst. 22 līdz 29.novembra plkst. 00:30 redzēja, kā Rīgā, Barona ielā pie sabiedriskā transporta pieturas “Dzirnavu iela” uz ietves tiek pielīmēts Latvijas valsts karogs.

Personas, kuru rīcībā ir šāda veida informācija, lūgtas vērsties DP, zvanot pa tālruņa numuru 67208964.

DP garantē informācijas konfidencialitāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tādi redz ir tie mūsu integrējamie

  2. JA VAR pielīmēt, KĀPEC TO NEDARĪT??? Varēja karogā noslaucīt degunu, noslaucīja… Vai par to kas bija??? NĒ!!!!!! Var dedzināt karogu!? NU UN??? VAI PAR TO KAS BŪTU??? DOMĀJU, KA NĒ!!! VAR APSAUKĀT LATVIEŠUS PAŠU VALSTĪ, NU UN??? VAI PAR TO KAS IR??? NEKAS!!! PAR KO MĒS UZTRAUCĀMIES UN ŠAUSMINĀMIES??? TAGAD ARĪ NEKAS NEBŪS, KAUT ATRADĪS!!! DZĪVOJAM DEMOKRĀTISKĀ VALSTĪ!!!

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+