×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. septembris, 2016
Drukāt

Lūk, kādēļ dažas sievietes saņem dāvanas visu laiku, bet citas – ne (6)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Sievietes ļoti bieži sūdzas par nepietiekamu uzmanību no sava mīļotā vīrieša puses. Galvenokārt, viņas sūdzas par to, ka nesaņem pietiekoši daudz dāvanu, jo tā vien gribas, lai dāvanas tiktu dāvinātas biežāk un bez īpašiem iemesliem.

Daudzas daiļā dzimuma pārstāves sāk domāt sliktu par savu vīrieti tikai tāpēc, ka viņš pietiekami bieži viņas neiepriecina, uzdāvinot kaut vismazāko nieciņu. Bieži vien viņas domā arī to, ka mīļotais viņas neciena, nemīl, nevēlas tērēt naudu vai viņam nav mācītas manieres, taču, lai regulāri no sava vīrieša saņemtu negaidītas dāvanas un pārsteigumus, arī sievietēm jāzina pāris mazu noslēpumu.

Jo vairāk dosiet, jo vairāk saņemsiet
Centieties pēc iespējas vairāk pievērst uzmanību savam vīrietim, un viņš to novērtēs. Izrādiet savas rūpes ar garšīgām pusdienām, izgludinātu kreklu, atslābinošu masāžu pēc nogurdinošas darba dienas, jo tādā veidā vīrietim radīsies vēlme sniegt pateicības dāvanu.

Neklusējiet par saviem pārdzīvojumiem
Diemžēl vīrieši vēl nav iemācījušies lasīt domas. Ja uzskatāt, ka vīrietis pievērš Jums uzmanību, taču neatbild ar pateicību, – pastāstiet viņam to!

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Atkal kultivejam greizu iedomu, ka visām sievietēm patik saņemt dāvanas. Mani hlami apgrūtina. Burtiski. Un visādus gredzenus ari pieskaitu hlamiem.
    man dāvana ir ka klausās manu tarksķešanu un ka visu ko māk praktisku darīt un sataisīt. Lūk tas ir Vīrietis-Dievs. Nevis kaut kāds romantizēts jefiņs, kurš cer mani nopirkt ar lipīgam dāvaniņam.

  2. Kaut kādi seksistu murgi. Varbūt sievietei nav tas vien jādara, kā jāgatavo vakariņas, jātaisa masāžas un jāgludina krekli, kā arī jāsēž uz smagumcentra un jāgaida jaunas kurpes? LA varētu attapties un izlīst no savas tumsonības ēras. Varbūt sākt veidot tādus “sieviešrakstus”, kur skaidrots, piemēram, kā ikdienā tikt galā ar seksismu?

  3. Draudzene visu tieši tā arī darīja, kā rakstā aprakstīts. Nodzīvoja ar vīru 26 gadus un šo gadu laikā viņš pie viņas rūpēm tā pierada, ka uztvēra tās kā kaut ko pašsaprotamu. Viņam neienāca ne prātā kaut ko dot pretī, kaut vai tādu nieku, kā kafiju no rīta uzvārīt un pienest. Dzīvoja viņi vienistabsas dzīvoklī ar 2 bērniem, meita aizgāja no mājām jau 16 gadu vecumā. Apmainīt dzīvokli vai pārdot un nopirkt citu, lētāku, bet lielāku, tam viņš kategoriski pretojās, jo redz, tad viņam būs jāceļas pusstundu agrāk un ilgāk jābrauc uz darbu!!!!!!! Tagad vēl viņa mamma ir saslimusi un dzīvos ar viņiem tajā pat istabā. Bija iespējams nopirkt māju, pārdodot Rīgas dzīvokli, bet nē, tik un tā, atbilde: – Man to nevajag, agrāk jāceļas, remonts jātaisa -. Pašlaik viņu ģimene ir tik pat kā izjukusi. Domāju, ka sekojot šiem te padomiem, sieviete izaudzina sev blakus egoistu, kurš domā, ka ir pasaules naba.

Draugiem Facebook Twitter Google+