Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Guntra, Marianna, Ginters
Trešdiena, 20. septembris, 2017
29. augusts, 2017
Drukāt

Mācīs nekļūt par cilvēku tirdzniecības upuriem (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lietuva rīkos Britānijā dzīvojošajiem lietuviešiem informatīvu kampaņu, kurā brīdinās viņus nekļūt par cilvēku tirdzniecības upuriem.

Apvienotajā Karalistē fiksēts visvairāk gadījumu, kad Lietuvas pilsoņi faktiski tiek pārdoti verdzībā un izmantoti. Lietuvas Iekšlietu ministrija pirmo reizi organizējusi ārvalstu lietuviešu kopienām paredzētu konkursu, kura mērķis ir palielināt tautiešu informētību par šo problēmu, par cilvēku tirdzniecības izpausmēm un tās radītajiem apdraudējumiem, cietušo personu tiesībām un iespējām saņemt palīdzību. Konkursā uzvarējis Britānijas lietuviešu projekts “Būdams brīvs, nekļūsti par vergu”, un ministrija tā īstenošanai piešķirs 10 000 eiro. Projektu paredzēts īstenot no septembra līdz decembrim. Šajā laikā iecerēts izveidot videoklipu, izstrādāt mācību materiālus un organizēt mācības Britānijas lietuviešu kopienām, kā arī veidot publicitātes kampaņu Apvienotās Karalistes lietuviešu iecienītākajos medijos. Pēc Britānijas dienestu datiem, Lietuva ir viena no piecām valstīm, kuru pilsoņi Apvienotajā Karalistē visbiežāk cieš no mūslaiku verdzības izpausmēm.

Pievienot komentāru

Spānijas policija veic kratīšanu Katalonijas valdības ēkāsSpānijas policija trešdien Barselonā veikusi kratīšanu vairākās Katalonijas valdības ēkās, paziņojusi reģiona valdības preses pārstāve.
Draugiem Facebook Twitter Google+