×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Maksas automāts stāvvietā pie Gaiļezera Bērnu slimnīcas ierīkots patvaļīgi (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Tuvākās nedēļas būs liegts izmantot autostāvvietā pie Gaiļezera Bērnu slimnīcas ierīkoto maksas automātu, jo tas ir ierīkots patvaļīgi, ceturtdien vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Par maksas stāvvieta kļuvusi pirms divām nedēļām, bet Rīgas pilsētas būvvalde norāda, ka zemes īpašnieki vai apsaimniekotāji automāta ierīkošanu pašvaldībā neesot saskaņojuši.

“Būvvalde ir sagatavojusi atzinumu, kas nosūtīts gan īpašniekiem, gan apsaimniekotājiem. Tajā norādīts, ka nekavējoties jāpārtrauc šī stāvvietas aparāta ekspluatācija, līdz netiks saskaņots atbilstoši normatīvo aktu prasībām,” komentēja Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāve Ilze Žūka.

Savukārt uzņēmums “CityParks”, kas apsaimnieko autostāvvietu norāda, ka pagaidām nav saņēmis būvvaldes atzinumu. Gadījumā, ja šāda prasība tiks oficiāli izteikta, tas automātu neizmantos, un arī sodus, kas iekasēti šo divu nedēļu laikā, iespējams, pārskatīšot.

“Šis fakts ir pagājis garām, jo parasti uz saskaņošanām iet, ja kaut ko rokam, būvējam. Mēs skatīsimies, kādi būs lēmumi. Mēs ievērojam to, kas ir normatīvajos aktos paredzēts, un, izejot no tā, arī pieņemsim lēmumus,” teica SIA “Cityparks Latvija” pārstāvis Ģirts Kuprijanovs.

Sodus šajā laikā saņēmuši ne vien klīnikas apmeklētāji, bet arī darbinieki.

“Mūsu darbinieki arī bija starp tiem, kuri, pirmajā darba dienā šai stāvvietai darbojoties, saņēma sodus. Gaiļezera Bērnu slimnīca, kā arī daudzas sabiedriskas ēkas tika uzbūvētas uz privātas zemes. Iespējas to ietekmēt mums ir praktiski nekādas, protams, pacientiem tas ir neērtības,” atzina Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Dace Preisa.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pavaļīgi jau nu tīri tur nebija cik sapratu.Pie mums visur kāš par stāvvietām nenormālas naudas.Vakar pat braucām garām tam likteņdārzam.Par cik es viņu neatzīstu,ka kāš no cilvēkiem naudu,nebraucu un nebraukšu.Draudzene pielūdzās lai vnk piebrauc pa gabalu paskatīties.Šausmas ko ieraudzīju,2ivi šlagbaumi priekšā,stāvvieta 2euro,nekauņas,pretīga žuļiku vieta.APBRĪNOJU TOS CILVĒKUS KURI TIEM KRĀPNIEKIEM ZIEDO NAUDU!!!
    Jaunkalsnavas peoniju dārzā par stāvvietu maksāt nevajadzēja,tur pat galdi,soliņi piknikam par brīvu.No peoniju dārza pozitīvas emocijas,bet no likteņdāza riebums,dusmas un vēmiens!!

  2. Vai tiešām valstij nav nekādas teikšanas, lai piebremzētu bezkaunības un alkatības dzemdētu kroplību uzvaras gājienu?

Draugiem Facebook Twitter Google+