Mobilā versija
+3.1°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
14. augusts, 2015
Drukāt

Mamutus un zobenzobu tīģerus iznīcināja cilvēki (2)

Foto: Wikimedia CommmonsFoto: Wikimedia Commmons

Zinātnieki paziņojuši, ka pie lielo seno zīdītāju – tādu kā mamuti, vilnainie degunradži, zobenzobu tīģeri un milzu bruņneši – izmiršanas vainojami cilvēki, liecina žurnālā “Ecography” publicēts materiāls.

Speciālisti ir vienoti uzskatā, ka lielo zīdītāju skaits sācis samazināties pirms 80 000 gadiem, bet tie pilnībā izmiruši pirms 10 000 gadiem.

Nav isti precīzi vēl nosacīts, kādēļ tieši dzīvnieki izmiruši – vai cilvēki viņus izmedījuši, izspieduši no apdzīvošanas areāla vai kā citādi, taču nepārprotami skaidrs, ka pie šo sugu nāves vainojams cilvēks, nevis klimatisko apstākļu maiņa, – norādījuši zinātnieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šie nav vienīgie, Atbildēt

    ko divkājainie pilnīgi iznīcinājuši. Šodien process turpinās, alkatības un peļņas kāres mudināts.

  2. Mamuts varēja būt laba zacene.
    Bet kāpēc zobenzobu tīģerus ???
    Konkurenti, vai ??

VIDEO: Itālijā pēc lavīnas atrod izdzīvojušosGlābēji Itālijā turpina meklēt apmēram 30 cilvēkus, kurus ceturtdien kalnu viesnīcā apraka lavīna. Itālijas ziņu aģentūra ANSA vēsta, ka glābēji lavīnas apraktajā
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+