×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
22. aprīlis, 2016
Drukāt

Mārtiņš Brauns mūzikas skolām dāvina nošu krājumu

Foto: LETAFoto: LETA

Komponists Mārtiņš Brauns un Mūzikas nams “Daile” pasnieguši Latvijas mūzikas skolām skanīgu dāvanu, LA.lv pavēstīja “Dailes” producente Anda Zadovska.

2016. gada sākumā Mūzikas nams “Daile” izdeva Mārtiņa Brauna pirmo nošu krājumu, kurā publicētas notis no Mārtiņa Brauna un Jāņa Petera izrādes “Sirano de Beržeraks”, mūzikas cikla ar Harija Gulbja vārdiem “Alberts”, kā arī dziesmas ar Plūdoņa dzeju un populārās dziesmas no uzveduma “Sensācija”.

“Sadarbībā ar autoru Mārtiņu Braunu un VAS “Latvijas Pasts” atbalstu sūtījumu piegādē, jaunais nošu krājums tiks dāvināts Latvijas mūzikas skolām,” pauda Zadovska.

Jau 2010. gadā Mūzikas nams “Daile” /Apvienība “Ars Nova” sāka izdot notis. Pirmās bija trīs Jāņa Lūsēna vokālās kamermūzikas ciklu nošu burtnīcas: dziesmu cikls “Mazu brīdi pirms…” ar Plūdoņa un Kārļa Skalbes dzeju, dziesmu cikls “Tas vārds” ar Aspazijas dzeju un dziesmu cikls “Zelta sirds” ar Kārļa Skalbes dzeju.

Pateicoties “Latvijas Pasts” atbalstam, īstenota projekta producenta – Mūzikas nama “Daile” iecere – nodrošināt nošu krājuma piegādi mūzikas skolām visā Latvijā. Katra mūzikas skola saņems Mārtiņa Brauna jaunizdoto pirmo nošu krājumu ar komponista autogrāfu un Mūzikas nama “Daile” direktores, krājuma producentes Andas Zadovskas personisko novēlējumu, sacīja Zadovska.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+