Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
8. jūnijs, 2015
Drukāt

Merila Strīpa jaunā filmā spēlēs rokmūziķi

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktrise Merila Strīpa spēlēs rokmūziķi gaidāmajā filmā “Ricki And The Flash” (“Rikija un “The Flash””), kurai iznācis jauns reklāmas rullītis.

65 gadus vecā Strīpa spēlē Rikiju – sievieti, kura pametusi novārtā ģimeni, lai kļūtu par rokgrupas solisti. Pēc vairākiem gadiem viņai rodas iespēja labot savas kļūdas, atbalstot meitu Džūliju sāpīgas šķiršanās laikā.

Džūlijas loma uzticēta Strīpas meitai Meimijai Gamerei. Rikijas bijušo vīru atveido aktieris Kevins Klains, bet dēlu – Sebastians Stens.

Strīpa dzied un spēlē ģitāru desmit dziesmās, kas iekļautas filmas skaņu celiņā. Deviņas no tām ir rokmūzikas kaverversijas, bet “Cold One” ir oriģināla dziesma, ko Strīpai palīdzēja sacerēt mūziķi Dženija Luisa un Džonatans Raiss.

Filmas režisors ir Džonatans Demme, kurš darbojies tādās filmās kā “The Silence Of The Lambs” (“Jēru klusēšana”) un “Philadelphia” (“Filadelfija”).

“Merila ir daudzpusīga un harismātiska dziedātāja un aktrise. Filmā viņa spēlē grupā “The Flash”, kas ir fantastiska supergrupa. Es gribētu nofilmēt un izrādīt tās koncertfilmu,” sacīja Demme.

Filma “Ricki And The Flash” Lielbritānijā un ASV tiks izrādīta no 7. augusta.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+