×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
25. jūnijs, 2015
Drukāt

Miglinieks vadīs BK “Jēkabpils”

foto: bkjekabpils.lvfoto: bkjekabpils.lv

Basketbola klubu “Jēkabpils”, kas pēdējās divas sezonas LBL čempionātā izcīnījusi bronzas godalgas, nākamajā sezonā vadīs 1988. gada Seulas olimpisko spēļu čempions Igors Miglinieks, vēsta klubs.
Miglinieks bijis klāt abu BK “Jēkabpils” bronzas medaļu izcīnīšanā – aizpagājušajā sezonā kā galvenais treneris, bet aizvadītajā – kā Edmunda Valeiko asistents. Abas reizes viņš komandai pievienojās sezonas gaitā, bet šoreiz puses vienojušās par sadarbību jau laicīgi.
Igors Miglinieks: “Doma bija šogad palikt Latvijā kopā ar ģimeni, nebraukt nekur prom. Līdz galam gan nebiju vēl izlēmis, domāju… Bet tad nāca piedāvājums no “Jēkabpils” puses, un viņi mani pasteidzināja pieņemt lēmumu. Līdz šim bijušas ļoti pozitīvas emocijas, strādājot kopā ar “Jēkabpils” komandu.Kluba vadība ir pieradusi pie medaļām… Nebūs viegli, redzēs, kā komplektēsies mūsu komanda un kādas iespējas būs pārējiem klubiem. “Jēkabpilij” būs iespējas sasniegt lielus mērķus, bet tas būs daudz grūtāks ceļš, jo jaunajā sezonā lielākā daļa komandu mērķēs uz medaļām. Novēlu visiem esošajiem klubiem un arī jaunpienācējai “Ogrei”, lai izdodas! Lai ir vairāk spēcīgu spēlētāju katrā komandā un lai izdodas viņus noturēt Latvijā!”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+