Miķelis Rēdlihs un Kulda sezonu sāk ar gūtiem vārtiem 0

Latvijas hokejisti Miķelis Rēdlihs un Artūrs Kulda ceturtdien guva vārtus KHL čempionāta pirmajā spēlē.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Abu hokejistu pārstāvētās komandas Jaroslavļas “Lokomotiv” un Novosibirskas “Sibirj” tikās savā starpā, un uzvaru ar 5:2 izcīnīja Rēdliha “Lokomotiv”.

Kulda, kurš šovasar no Ziemeļamerikas pārcēlās uz KHL, jau ceturtajā minūtē vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet Miķelis Rēdlihs otrā perioda otrajā minūtē izvirzīja “Lokomotiv” vadībā ar 2:1. Perioda vidū mājinieki “Sibirj” hokejisti panāca izlīdzinājumu, tomēr turpinājumā trīs vārtus guva viesi, sezonu sākot ar uzvaru.

Rēdlihs spēlēja komandas pirmajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Kaļužniju un Hagmanu. Arī Kulda bija “Sibirj” pirmajā aizsargu pārī ar Zaicevu.

Doņeckas “Donbass” ar Oskaru Bārtuli izbraukumā pārspēja Bratislavas “Slovan”, bet Lauris Dārziņš un Kazaņas “Ak Bars” savā laukumā bija pārāki pār Čerepovecas “Severstaļ” – 5:2. Savukārt, Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas “Avangard” Sanktpēterburgā ar 2:1 pieveica “SKA”. Latvijas hokejisti pie rezultativitātes punktiem netika.