Sports
Hokejs

“Mogo” jau pirmajā sezonā tēmē uz zeltu 0

foto: LETA

Jaundibinātā hokeja kluba “Mogo” mērķis jau pirmajā sezonā ir kļūt par Latvijas čempioniem, trešdien prezentācijas pasākumā atzina kluba prezidents Māris Martinsons.

Latvijas čempionātā piedalīsies septiņas komandas un pirmās spēles notiks jau šosestdien. “Mogo” debijas mačā tiksies ar HASC “Jūrmala”.

Šovasar izveidotās komandas spēlējošais galvenais treneris ir Oļegs Sorokins. “Mums ir laba, cīņasspējīga komanda. Atmosfēra ģērbtuvē ir ideāla un tā ir viena no svarīgākajām lietām,” teica Latvijas izlases bijušais aizsargs, atzinīgi novērtējot komandas komplektāciju. “Mogo” pārstāvēs vairāki pagājušās sezonas Latvijas čempionvienības “Prizma/Rīga” spēlētāji, tāpat arī tādi spēlētāji kā Agris Saviels, Ronalds Cinks, Vladimirs Mamonovs, Valērijs Fiļimonovs, Aleksandrs Kerčs juniors un citi. Komandas spēlējošais menedžeris ir Elviss Želubovskis. Vienība treniņus uzsāka 11. augustā un strādā trīs, četras reizes nedēļā.

“Mūsu mērķi ir ambiciozi – gribam izcīnīt čempionu titulu, lai gan apzināmies, ka tas būs grūti, jo ir vairākas spēkos līdzvērtīgas komandas,” atzina Māris Martinsons, norādot, ka virslīgas komandas dibināšanai nepieciešami apmēram simts tūkstoši eiro. Komandā algu saņemšot tikai spēlējošais treneris Sorokins. “Mūsu doma ir piesaistīt jaunos spēlētājus, kuriem ir dotības, taču viņi vēl nav gatavi spēlēt MHL vai Rīgas “Dinamo”. Ir bēdīgi skatīties, ka jauniešiem nav, kur spēlēt. Viņiem vajadzīgs pārejas posms un virslīga ir turnīrs, kur var augt un vēlāk tēmēt uz labāku līmeni. Domāju, ka Latvijas čempionāts būs ļoti interesants,” piebilda Martinsons.

“Mogo” mājas spēles aizvadīs “Inbox.lv” hallē Piņķos, bet vairāki mači notiks arī Ventspilī, lai šajā pilsētā, kurā nav virslīgas komandas, popularizētu hokeju, un Sorokins ir pārliecināts, ka spēļu apmeklētība Ventspilī būs ļoti augsta.

LA.lv