Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
16. jūlijs, 2016
Drukāt

Mūsu slēptākās sajūtas nosaka šodienu! Maiju horoskops 16.jūlijam

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vairāk par maiju kalendāru

7 Akbal

Šodiena ir viļņa viduspunkts, bet tas šoreiz ir dziļi noslēpts. Tik dziļi, ka katram no mums no pazemes kāpj augšā slēptākās domas, slēptākie sapņi, ilgas un cerības.

Tā var nebūt pati vieglākā diena, bet viņā var nonākt līdz sevis dziļākai izpratnei! Uzdodiet jautājumus paši sev, varbūt no dziļumiem nāks atbildes, kas citreiz nav aizsniedzamas. Atrodiet laiku sev un ieklausieties savā klusumā!

Vai tas ir skumjš? Vai tas ir sāpīgs? Kas tajā dziļumā slēpjas? Varbūt mēs nemaz nevēlamies to ieraudzīt?

No otras puses tā ir iespēja iegūt kādu atziņu, kas var būt būtiska pat jūsu dzīves garumā! Reizēm ir jāiet cauri smagām emocijām, lai dzīve kļūtu skaistāka un labāka.

Reizēm vajag saprast, ka ne viss skaistais nāk viegli. Reizēm tādām lietām ir nepieciešams daudz upurēt, ir jāatsakās no kaut kā, lai iegūtu to, pēc kā tiecaties.

Visas nepatīkamās lietas ir pārejošas, ciešanas beidzas, skumjas pāriet. Nekad to neaizmirstiet!

Jautājums ir tikai, ko jūs izvēlēsieties pēc tam? Kas ir jūsu sāpju vērts? Dzīvojiet sapņiem, kuru dēļ ir vērts iet cauri arī nepatīkamiem pārdzīvojumiem!

Pievienot komentāru

Skorpiona mēneša horoskops visām zodiaka zīmēmAunam būs pārdomu laiks. Nāksies atskatīties uz gada sākumā plānoto un izvērtēt to, kas šobrīd paveikts. Jāsakārto iesāktie darbi.
Draugiem Facebook Twitter Google+