×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
18. septembris, 2014
Drukāt

Mūziķi pret politiķiem hokeja duelī


Foto - LETAFoto - LETA

Laikā, kad pirmsvēlēšanu kaislības sit augstu vilni, populāri Latvijas mūziķi nolēmuši izaicināt dažādu politisko partiju pārstāvjus, lai mērotos spēkiem sportiskā garā. 20. septembrī Piņķos “Inbox ledus hallē” notiks mūziķu un politiķu hokeja spēle, kas ikvienam interesentam būs vērojama klātienē bez maksas.

“Muzikāli politisks duelis,” par gaidāmo spēli saka Aigars Grāvers, spēles idejas autors un iniciators. “Pirmā doma bija saliedēt mūziķus vienā atvasarīgā notikumā. Otra – šobrīd ir sajūta, ka partiju pirmsvēlēšanu sarakstu saturā valda pamatīga neskaidrība, tie nav īsti pārskatāmi un nav saprotams, ar kādiem personāžiem tad mums īsti ir darīšana. Gribam mazdrusciņ “iztaustīt” šos cilvēkus, šos mūsu potenciālos vadoņus – satikties vienā laukumā. Tāda spēle ir īsts lakmusa papīrs: pēc tā, kā cilvēks uzvedas sporta laukumā, lielā mērā var spriest arī par viņu pašu un parāda, kādi viņi būs vēlāk amatos.”

“Uz laukuma nedomāsim par politiku, par komandas garu. Arī vēlāk Saeimā viņiem nevajadzētu domāt par pašu ambīcijām, bet par to, kā apvienot spēkus vienā komandā, lai varētu strādāt produktīvi,” saka A. Grāvers. “Spēles rīkošanā iesaistījusies arī sieviešu hokeja trenere Inguna Lukašēvica, kura rūpēsies par visu hokeja tehnisko pusi. Tomēr šoreiz nav tik svarīga spēlētāju sportiskā varēšana – arī pats uz slidām pēdējoreiz stāvēju deviņdesmito gadu beigās. Protams, slidošanu, tāpat kā riteņbraukšanu, nevar aizmirst, ja kaut reizi puikas gados esi dzenājis ripu pagalmā. Šādas spēles, kad apvienojas mūziķi, laiku pa laikam ir notikušas. Visi, kas ir spēlējuši, ir saņēmuši lielu emocionālu gandarījumu. Esmu piedalījies šādos pasākumos arī iepriekš, un man par tiem ir ļoti labas atmiņas. Tā ir gan patīkama aktīvā atpūta, gan izklaide skatītājiem – kāpēc gan laiku pa laikam ko tādu nedarīt!”

Mūziķu komanda darbosies trīs spēlētāju maiņās. Uz ledus kāps gan pats Grāvers, gan dziedātājs Andris Ērglis, mūzikas žurnālists un grupas “Satellites LV” balss Jānis Žilde, grupas “PeR” solists Ralfs Eilands, multimākslinieks Kaspars Bindemanis, televīzijas personība Māris Grigalis, bundzinieks Ikars Ruņģis, kā arī Mareks Ameriks, Varis Vētra, grupas “Hobos” mūziķis Mārtiņš Burkevics, dziedātājs Andris Kivičs, grupas “Otra puse” līderis Normunds Pauniņš un ģitārists Aivars Gudrais. Mūziķiem pievienosies arī mākslinieks Aigars Bikše.

“Politiķu vārdus pagaidām neatklājam, jo politisko partiju komandas sastāvs tiek izmainīts,” saglabājot intrigu, saka viena no pasākuma organizētājām, režisore Aija Strazdiņa, uzsverot, ka visiem interesentiem un mūziķu faniem ieeja ir par brīvu. “Šī ir sadraudzības spēle, un šoreiz humora būs vairāk nekā hokeja. Nāciet un jūtiet līdzi!” aicina režisore.

Varbūt noder


Laiks – 20. IX 18.00

Vieta – “Inbox ledus halle”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+