×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. janvāris, 2014
Drukāt

Nacionālisti kandidēs EP vēlēšanās (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Jaunizveidotā Polijas nacionālistu kustība RN paziņojusi, ka izvirzīs savus kandidātus 2014. gada Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām.

“Tiklīdz mēs iekļūsim EP, mēs cīnīsimies kopā ar citām eiroskeptiķu grupām pret federālismu un Briseles eiropeisko centrālismu,” norādīja RN līderis Roberts Viņickis. RN cer izveidot koalīciju ar eiroskeptisko Britānijas Neatkarības partiju, kuru vada Naidžels Feridžs, pret imigrāciju noskaņoto Francijas Nacionālo fronti (FN), ko vada Marina Lepēna, vai Ungārijas partiju “Jobbik”, kuru vada Gabors Vona. “Ar šīm partijām mēs vēlētos izveidot aliansi EP, lai mainītu Eiropu, lai pieliktu punktu Lisabonas līgumam (..) un cīnītos par valstu savienību,” norādīja Viņickis. RN izveidojās pērn, apvienojoties desmitiem nacionālistu, eiroskeptiķu un konservatīvo katoļu grupiņām. RN iestājas par nacionālo identitāti, kas balstītos kristīgajās vērtībās, un neatbalsta viendzimuma laulības.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nacionāli valstiskai politikai ir nākotne, to pierada UK un Vācijas lēmumi par imigrācijas ierobežošanu un nacionālas politikas partiju uzvaras citās valstīs. Iesaku Latvijas TV dmonstrēt Poznera dokumentālo filmu par integrācijas problēmām Vācijā. Sevisķi pamācoša tiem, kuri plēšas par TUA tirgošanu Latvijā, gaida viesstrādniekus kā lēto darba spēku nemaksājot vietējiem adekvātu algu

Draugiem Facebook Twitter Google+