Horoskopi un mistika
Ezoterika

Naivās un labticīgās zodiaka zīmes. Vai arī tavējā?0

Foto – Pexels

Noskaidro naivākās un labticīgākās zodiaka zīmes

Vai jūs ir viegli apmānīt? Varbūt jūs veikli apmānāt citus? Bet kā jūtaties tādos brīžos? Vai ir attaisnojami “labie” meli?

Astrologi apgalvo, ka zvaigžņu ietekmē mēs esam radīti divējādi – vieni ir apveltīti ar viltību kopš dzimšanas, bet citi vienmēr paliks naivi kā mazi bērni.

Zivis

Pat ja visi ir novērsušies no kāda cilvēka, jūs turpināt viņā saskatīt labo. Jūs esat gatavs piedot, pat ja cilvēks nav tā vērts.

Dvīņi

Jūs ļoti uzticaties cilvēkiem un labi par tiem domājat. Viegli uztverat izmaiņas cilvēku raksturā un redzat cilvēkos galvenokārt tikai labo.

Svari

Esat ļoti labsirdīgi un mākat glabāt noslēpumus. Cilvēki jums uztic savas slēptākās lietas, taču jums tas nepatīk. Savas labestības dēļ varat ciest.

Jaunava

Esat pietiekami apdomīgi un uzticaties savai intuīcijai. Ticēt vai neticēt, vis ir ļoti individuāli un atkarīgs no konkrētās situācijas.

Vēzis

Savas ģimenes dēļ esat gatavs uz visu, tajā skaitā gan krāpt, gan nodot. Tomēr jūs esat godīgs cilvēks un darāt labu. Taču attiecībā uz naudas lietām gan esat ļoti piesardzīgs.

Ūdensvīrs

Esat pārliecināts, ka visi citi ir tikpat godīgi kā jūs. Tomēr katru reizi jums nākas pārliecināties par pretējo. Daudzkārtēja kāpšana uz grābekļa jūs nav izmācījusi. Sliecaties vairāk ticēt sievietēm, nevis vīriešiem.

Skorpions

Esat pietiekami uzmanīgs. Taču, ja kāds jums pazīstams cilvēks ir reiz jūs piekrāpis, jūsu uzticību viņam neatgūt. Cilvēkus jūs dalāt uzticamos un ne pārāk.

Vērsis

Jūsu tuvinieki zina, ka var jums uzticēties un sagaidīt palīdzību. Taču, ja jūs būs piemānījis mīļotais cilvēks, jūs varat viņu izsvītrot uz mūžīgiem laikiem.

Strēlnieks

Ļoti interesants gadījums. Tas tādēļ, ka jūs neticat nevienam. Kāpēc? Jums būs pamatots un īpašs iemesls katram gadījumam.

Lauva

Jūs dodat priekšroku neticēt cilvēkiem. Jūs saprotat, ka nokļūstat apburtajā lokā – jo mazāk ticības cilvēkiem, jo lielāka iespējamība, ka jūs apmānīs un nodos.

Mežāzis

Saistītie raksti

Jūs esat tik bieži apmānīts, ka vairs neticat cilvēkiem. Uzskatāt, ka labāk ir palikt vienam un visu darīt pašam, nekā noticēt un atkal apdedzināties.

Auns

Jūsu acīs ir tikai divu veidu cilvēki – krāpnieki un tie, kas gatavi jūs apmānīt. Pret labticīgiem cilvēkiem jūs izturaties ar nožēlu. Jūsu uzticību ir jānopelna, un nereti tas var prasīt visu mūžu.

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv