×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Nāvējošais kontakts. Sena un slepena cīņas tehnika, kuru vaino Brūsa Lī mīklainajā nāvē

bruss_li1

Autors – Signe Koļcova

Par šo aizliegto cīņas tehniku zina ļoti nedaudzi. Tikai izredzētajiem mācekļiem, kuri pārzināja Dim–Maku jeb atliktās nāves mākslu, meistari tālāk nodeva savas slepenās zināšanas, kas piešķīra spēju tikai ar vieglu rokas pieskārienu nogalināt cilvēku. Turklāt “izredzētā” nāve varēja iestātie gan acumirklī, gan pēc vairākām stundām, dienām, nedēļām, proti, – meistara precīzi noteiktajā termiņā…

Brūsa Lī mīklainā nāve

Dīvains gadījums notika ar leģendāro ķīniešu izcelsmes Holivudas kausli Brūsu Lī vienas no viņa pēdējo filmu uzņemšanas laikā. Viņš ilgi atstrādāja vienu no ieplānotajiem trikiem, taču nevarēja sasniegt to, ko vēlas. Tad pēkšņi no masu skatu dalībnieku pulciņa pie viņa pienācis kāds nepazīstamais un piedāvājis ļoti efektīvu attiecīgā trika izpildījuma variantu. Tas šķita interesants, tāpēc Brūss Lī kopā ar svešo izgāja uzņemšanas laukumā.

Viņi nostājās viens otram pretim. Pēkšņi svešais veica īsu un asu, bet ļoti spēcīgu sitienu Brūsam Lī pa galvu. Aktieris acumirklī zaudēja samaņu un nokrita zemē. Izcēlās kņada, kuras laikā visi galvenokārt metās pie cietušā, savukārt svešais pazuda. Vēlāk noskaidrojās, ka neviens par viņu neko nezina, viņš pat nebija reģistrēts masu skatu dalībniekos. Tikai viens no grimētājiem atcerējās, ka tajā dienā ģērbtuvē ienācis kāds cilvēks, paņēmis speciālo apģērbu un vienlaikus mīklaini izteicies: “Viņam jāmirst!”

Visdrīzāk, svešais bijis tā dēvētās “Triādas” sagatavots killeris jeb algotais slepkava, kurš pilnībā pārvaldījis atliktās nāves sitienu tehniku. Kā jau minēts, pēc šāda sitiena cilvēks var nomirt arī pēc vairākām nedēļām, mēnešiem vai pat gadiem. Viss atkarīgs no tā, kādu programmu sava upura organismā īsajā mirklī ievadījis nāvējošā pieskāriena meistars.

Daudzi Brūsa Lī biogrāfijas pētnieki ir pārliecināti, ka viņš regulāri maksājis nodevas “Triādas” mafiozi, kuri finansējuši viņa pirmās kinofilmas. Taču laikam bija pienācis laiks, kad Mazais drakons jutās pārliecināts: visu savulaik aizņemto jau ar uzviju atdevis, tāpēc atteicās no mafijas “jumta”. Tā kā šo saišu saraušana ir gluži reāls fakts, viņa nāve, kas iestājās neilgu brīdi pēc šā notikuma, šķiet ļoti aizdomīga sakritība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+