×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
23. aprīlis, 2012
Drukāt

Nedēļas nogalē nepatikšanas Rīgā piedzīvojuši vairāki tūristi

alus_izlejamais

Pagājušās nedēļas nogalē dažādās nepatikšanās iekūlušies vairāki ārzemju tūristi, aģentūra LETA uzzināja Rīgas Pašvaldības policijā (RPP). Piektdienas naktī pēc palīdzības pie policistiem vērsušās Zviedrijas un Kanādas pilsones, kurām bija izcēlies konflikts ar taksometra vadītāju.

 

Šoferis bija pieprasījis tūristēm, viņuprāt, neadekvātu naudas summu par braucienu. Tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai ārvalstu viesi un taksometra vadītājs tika nogādāti Valsts policijas iecirknī.

Piektdien ap pusdienlaiku Radio ielā, pārbaudot aizdomīgas personas, tika konstatēts, ka divas no personām uzturas Latvijas teritorijā bez personību apliecinošiem dokumentiem. Noskaidrots, ka personas ir iebraukušas no Afganistānas, iespējams, nelegālā ceļā, un nekādu personību apliecinošu dokumentu viņiem nav. Aizturētie ārvalstnieki nodoti Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes amatpersonām tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.

Šajā pašā dienā ap plkst.14 Kaļķu ielā pēc palīdzības vērsās kāds Nīderlandes pilsonis, jo viņš uz ielas bija atpazinis vīrieti, kurš naktī viņu apzadzis. Sadarbībā ar Valsts policiju tika veikta iespējamās vainīgās personas aizturēšana. Cietušais un aizdomās turamais nogādāti Valsts policijas iecirknī tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.

Savukārt sestdien ap plkst.22 policijā tika saņemta informācija par to, ka Elizabetes ielā ārzemju pilsonim nepieciešama Tūrisma nodaļas palīdzība. Ierodoties adresē, noskaidrojās, ka kāds Norvēģijas pilsonis iepriekšējā naktī ticis apkrāpts kādā nakts klubā Kaļķu ielā. Ārzemnieks nogādāts Valsts policijā, jo viņš vēlējās rakstīt iesniegumu par krāpšanu.

Kopumā nedēļas nogalē RPP pie administratīvās atbildības sauca piecus ārzemniekus. Trīs tūristi sodīti par atrašanos publiskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu, bet divi – par dabisko vajadzību kārtošanu tam neparedzētā vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+