Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nepadodies īslaicīgam kārdinājumam! Horoskops 25. jūlijam0

Dienas noskaņa

Daudziem izdosies izkļūt no sarežģītas situācijas bez īpašiem zaudējumiem. Tu tieksies pēc līdzjūtības un dvēseles siltuma. Mīlestības attiecības atnesīs prieku. Pacenties pārāk neidealizēt jaunus paziņas.

Auns

Šodien daudziem Auniem izdosies izkļūt no sarežģītām situācijām ar vismazākajiem zaudējumiem un atjaunot zaudēto harmoniju attiecībās ar apkārtējiem. Izrādi nebijušu aktivitāti, cenšoties izkļūt no kutelīgas situācijas. Taču ņem vērā, ka izdarīt to nebūs viegli.

Vērsis

Diena simbolizē kārdinājumus un vilinājumus. Nav izslēgts, ka interesi par tevi izrādīs kolēģis vai cilvēks, ar kuru kopā tevi bieži saved liktenis. Dienesta romāns solās būt vētrains, taču diezgan īslaicīgs. Labi padomā, pirms mainīt savu ierasto dzīvesveidu.

Dvīņi

Pilnīgi iespējams, ka tava darbība būs saistīta ar rutīnas darbu. Domājams, ka tev būs nepieciešama līdzjūtība un dvēseles siltums. Veiksmes un neveiksmes vajag vērtēt kā dabisku dienas un nakts maiņu.

Vēzis

Visnotaļ veiksmīga diena. Pat neparedzētas nepatikšanas un problēmas Vēžiem izdosies atrisināt bez lieliem pūliņiem – viņi viegli izkļūs no pašām grūtākajām situācijām. Nepadodies šķēršļiem. Mīloši cilvēkiem var saskarties ar sarežģītu uzdevumu. Atceries, ka tā ir jūsu kopējā problēma un tikai kopā jūs varat to ātri atrisināt.

Lauva

Tu vari atstāt uz apkārtējiem brīnišķīgu priekšstatu, jo sakari, kas izveidosies šodien, visticamāk, būs ilgstoši. Mīlestības attiecības atnesīs prieku. Pacenties pārāk neidealizēt jaunus paziņas.

Jaunava

Diena nav labvēlīga karjeras un finanšu virzībai. Profesionālus panākumus un karjeras sasniegumus var gaidīt ne agrāk kā 3.augustā. Iespējams, tev vajag atgriezties pie iepriekšējām nodarbēm.

Svari

Bīstama diena, kad būs grūtības ģimenes un profesionālajās attiecībās. Domājams, radīsies problēmas darbā un saskarsmē ar nevēlamiem cilvēkiem. Šodien izrādi pacietību un izturību. Neiesaisties tukšos strīdos, kuri neko citu kā aizkaitinājumu nenesīs.

Skorpions

Pastāv varbūtība saskarties ar birokrātiju, tev var mēģināt uzkraut svešas problēmas. Pacenties vērīgāk attiekties pret savām saistībām, citādi tu no problēmām neizvairīsies.

Strēlnieks

Daudz uzmanības prasīs sabiedriskie pasākumi, neatstājot laiku, lai nodarbotos ar savām lietām. Vairākiem Strēlniekiem šogad parādīsies piemērota iespēja, lai noslēgtu laulību, lai gan iniciatīva, visticamāk, nāks no partnera. Mērens dzīves temps atnesīs tev ilgi gaidīto emocionālo mieru.

Mežāzis

Jau pašlaik nauda, kas ieguldīta projektos, sāk nest ienākumus. Labi veidosies attiecības ar cilvēkiem. Ja tu būsi atvērtāks tuviniekiem, tad pamanīsi, ka viņi atbalsta tevi. Vēl vairāk – tu varēsi iekarot viņu uzticību un atbalstu.

Ūdensvīrs

Liela nozīme vasaras vidū ir pareizam uzturam. Pārēšanās pie svētku galda var pasliktināt pat veselāko cilvēku stāvokli. Īpašus draudus Ūdensvīriem rada ēdiens, kas bagāts ar taukvielām. Lieto tikai liesu gaļu un zivis, putukrējumu aizvieto ar analogiem augu izcelsmes produktiem.

Zivis

No šīs dienas Venera krasi aktivizējas, pārvēršot sievietes Zivis par amazonēm un pārgalvēm. Daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem neizdosies izvairīties no nopietnas sarunas. Mēģini objektīvi izvērtēt situāciju, izrādīt taktu un labvēlību. Neizgāz savas dusmas pret tuviniekiem, esi uzmanīgs riskantās situācijās.

LA.lv