Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nesamierinies ar zīli, ķer medni! Horoskops 13. novembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šodien daudziem ienākumi pārsniegs izdevumus, tāpēc neskopojies ar pirkumiem un ceļojumiem. Iespējams, tev izdosies noķert ilgi gaidīto “medni”, tāpēc nepalaid garām savu laimi. Ignorējot nenozīmīgas problēmas, var nonākt liela mēroga nepatikšanu virpulī. Pašsajūtas uzlabošanai lieto vitamīnus, bet slimību ārstēšanai izmanto tautas metodes.

Auns

Šodien visas grūtības ies Aunam ar līkumu, ja iepriekš tiks izvērtētas iespējamās kļūdas. Aprēķini tēriņus un ieplāno budžetu mēnesim. Aunam ir jāuzņemas lielākā atbildība par ģimenes dzīvi. Nav izslēgtas sadzīves problēmas, kas saistītas ar tehnikas sabojāšanos.

Vērsis

Horoskops prognozē Vērsim vēlmju piepildīšanos, bet par burvi jākļūst tieši tev. Darbā sadali savu “nastu” uz visiem, lai panākumi būtu kolektīvi. Ģimenes Vērši var baudīt mājas pavarda siltumu. Ja uzņemsies svinību organizēšanu, tās atnesīs daudz pozitīvu iespaidu. Nav izslēgts steidzams brauciens.

Dvīņi

Šodien Dvīņi var sasniegt komfortu, ja no darbu saraksta svītros visu nenozīmīgo un nevajadzīgo. Šķēršļi finanšu jomā izzudīs, kad tev atdos parādus vai izmaksās procentus par iepriekšējiem ieguldījumiem. Pārsteidzīgi soļi mīlas lietās Dvīņiem nedos vēlamo rezultātu. Slimību ārstēšanai izmanto tautas metodes.

Vēzis

Horoskops paredz, ka Vēzim būs jārisina daudzi organizatoriski jautājumi, kas palīdzēs kompensēt prāvos finanšu zaudējumus. Noregulēt naudas stāvokli ir iespējams, taču tikai tad, ja ir uzkrājumi. Teicami norisināsies braucieni, kas vērsti uz karjeras izaugsmi. Atbildīgi izturies pret profilaktisku procedūru veikšanu.

Lauva

Šodien Lauva baudīs līderpozīcijas kolektīvā. Taču pārmērīgi celt latiņu nevajag, tas var izraisīt konfliktus un strīdus. Naudas līdzekļi maciņā nonāks savlaicīgi un vajadzīgajā apmērā. Taču – lai to panāktu, ir jāmaina stratēģija, nevis jāapzvana visi pēc kārtas, lai nonāktu parādos. Pašsajūtas uzlabošanai lieto vitamīnus.

Jaunava

Horoskops iesaka Jaunavai salauzt sevī avantūristu un karjeristu, īpaši, ja esi mērķa sasniegšanai nolēmis apiet likumu. Nekādā gadījumā nenodarbojies ar finanšu operācijām, tās kaitēs materiālajam stāvoklim. Jaunava var atjaunot savu iepriekšējo mīlas sakaru, bet to, kādas tam būs sekas, rādīs laiks. No brauciena šodien labāk atteikties.

Svari

Šodien Svari noteikti piedzīvos triumfu, bet tikai ar tuvu cilvēku atbalstu. Ienākumi pārsniegs izdevumus, tāpēc neskopojies ar pirkumiem un ceļojumiem. Iespējams romāns ar darba kolēģi, taču straujus secinājumus neizdari. Pašsajūta Svariem ir izcila, taču pārpūlēties nav ieteicams.

Skorpions

Horoskops sola Skorpionam vieglus ceļus mērķa sasniegšanā, taču pret tiem ir jāattiecas filozofiski. Ja sāksi ignorēt mazos likteņa mājienus, tad nonāksi pie sasistas siles. Situācija ar naudu ir saspīlēta, bet ne tādā mērā, lai iekļūtu parādos. Skorpionam jāģērbjas atbilstoši laikapstākļiem, lai izvairītos no saaukstēšanās un plaušu karsoņa.

Strēlnieks

Šodien Strēlnieka rokās nonāks ilgi gaidītais “mednis”, tāpēc nepalaid garām savu laimi. Ignorējot nenozīmīgas problēmas, var nonākt liela mēroga nepatikšanu virpulī. Mīlas lietās Strēlnieks viss risināsies tik prozaiski, ka šķitīs garlaicīgi. Ja ir vēlēšanās dažādot attiecības, pievienojiet tām romantiku un maigumu.

Mežāzis

Horoskops sola Mežāzim lielisku dienu, kas daudzas lietas saliks savās vietās. Situācija finanšu jomā būs tik neprognozējama, ka nāksies izmantot krājkasītes saturu. Meklē sev ietekmīgu cilvēku atbalstu un noformē dokumentus uzņēmējdarbībai. Personīgajā dzīvē Mežāzim nāksies pārvietoties pa bezceļiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Ūdensvīram nekas, izņemot cerību uz labākiem laikiem, nebūs atlicis. Problēmu būs tik daudz, ka tikai ar domu spēku tās neatrisināsi. Nāksies operatīvā kārtā pulcēt draugus, lai viņi sniegtu padomu, kā izkļūt no grūtā stāvokļa. No mīlestības līdz naidam ir viens solis – par to šodien nāksies pārliecināties Ūdensvīriem, kuri ir iemīlējušies.

Zivis

Horoskops Zivīm sola lielisku dienu, ko nespēs sabojāt ne vēsais laiks, ne negatīvi cilvēki. Ir iespēja atrast to, ko kādreiz pazaudēji. Lai izkļūtu no personiskajām problēmām, Zivīm ir jāpiezvana tuvākajam draugam un jālūdz padoms. Nav izslēgtas hroniskas slimības, kas prasa operatīvu ārstēšanu. Piesardzība pie stūres palīdzēs izvairīties no avārijām.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma saspringta diena! Horoskopi 13. septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kā planētas ietekmēs mūsu ikdienu, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neuzticies svešiem cilvēkiem! Horoskopi 12.septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GL
Gunta Lūse
Latvijā
Lai jūrkant’ netrūkst dzīvīguma! Ciemos pie Rojas Jūras zvejniecības muzeja krājuma glabātājas
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Zarnu infekcijas simptomi atklāti 19 bērniem un četriem bērnudārzu darbiniekiem Siguldas pusē
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Kamēr politiķi domā, fani bauda lielo rallijkrosu
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Pirmdien uzspīdēs saule un pūtīs spēcīgs vējš
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Spēcīgais vējš gandrīz nogāzis sastatnes deviņstāvu ēkai uz Liepājas centrālās ielas
1 stunda