Mobilā versija
+3.1°C
Elizabete, Betija, Liza, Līze
Svētdiena, 19. novembris, 2017
5. septembris, 2017
Drukāt

Nevienlīdzība Latvijā: tēva loma nostādīta zemāk par mātes (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Latvijas sabiedrībā bērni tiek uzskatīti par nedalāmu vienību kopā ar māti, savukārt tēvi ir ”nomaināmāka” vienība, respektīvi, viņus biežāk nodala no bērniem. Pēc šķiršanās bērni paliek pie mātes, bet tēviem ir jāpacīnās, lai pavadītu laiku kopā ar bērniem.

Sociālantrologu ieskatā no tā vajadzētu atkāpties un uztvert abus vecākus kā līdzvērtīgus bērna audzināšanā, tad arī šķiršanās gadījumā būtu vieglāk virzīties uz ideālo modeli – kad abi vecāki ar bērniem pavada vienādu laiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kad tēvi paši iznēsās un dzemdēs tad arī varēs izlemt….

  2. Tēvi ar savu attieksmi paši ir vainīgi pie šīs nevienlīdzības – ļoti daudzi par saviem bērniem neinteresējas vispār, nerūpējas ne materiāli ne kā citādi. Vairums māšu ir uzticamākas nekā vairums tēvu. DIEMŽĒL.

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Narva – tālākā ziemeļaustrumu pilsēta, kur jāredz cietoksnis, bastions... (1)Igaunijas–Krievijas pierobeža nav bezcerīga Eiropas Savienības nomale
Draugiem Facebook Twitter Google+