NHL zvaigžņu spēlē uzvar Haras komanda 0

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Visu zvaigžņu spēlē svētdien uzvaru izcīnīja līgas čempionvienības Bostonas “Bruins” aizsarga Zdeno Haras veidotā komanda.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Aizvadītajā mačā Haras komanda ar rezultātu 12:9 (3:3, 3:3, 6:3) pieveica latvieša Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Otavas “Senators” vienības uzbrucēja Dāniela Alfredsona komandu.

Pēc divām trešdaļām rezultāts bija neizšķirts 6:6, bet trešajā trešdaļā Haras komandas pārstāvji guva par trim vārtiem vairāk nekā pretinieki, svinot uzvaru.

Uzvarētāju labā šajā mačā trīs vārtus guva Marians Gaboriks, kurš izpildīja arī vienu rezultatīvu piespēli, bet ar diviem precīziem metieniem izcēlās Džefrijs Lupuls. Savukārt pa trim rezultativitātes punktiem iekrāja Pāvels Dacjuks, Džeroms Iginla, Marians Hosa un Fils Kesels.

Tikmēr kapteinis Hara iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +7, gūstot arī vienus vārtus.

Savukārt zaudētājiem divus vārtus guva kapteinis Alfredsons, kurš izdarīja arī vienu piespēli, bet trīs rezultativitātes punktus iekrāja arī Henriks Sedīns.

Par spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Gaboriks.

Tāpat jāizceļ, ka vienā no Visu zvaigžņu mača pirmsspēles konkursiem jaunu rekordu ripas metiena ātrumā sasniedza Hara, kurš laboja sev piederošo rekordu, uzrādot ātrumu 108,8 jūdzes stundā (175,09 kilometri stundā).

NHL Visu zvaigžņu spēle risinājās “Senators” komandas mājvietā – “Scotiabank Place” arēnā.