×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
24. decembris, 2015
Drukāt

No Francijas uz Izraēlu pārceļas rekordliels ebreju skaits (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Pateicoties pieaugošajam antisemītismam un ekonomiskajai nestabilitātei, no Francijas uz Izraēlu šogad pārcēlies rekordliels ebreju skaits, ceturtdien pavēstīja Izraēlas Ebreju aģentūras pārstāvis.

Francijā mīt Eiropā lielākā ebreju kopiena, kas kopš Otrā pasaules kara dubultojusies, sasniedzot 550 000.

Taču pēdējā laikā tā pakļauta pieaugošam apdraudējuma, ko rada islāma ekstrēmisti, kas, piemēram, janvārī Parīzē sarīkoja uzbrukumu košera pārtikas veikalam, kura laikā tika noslepkavoti četri ebreji.

Ebreju aģentūra, kas organizē ebreju pārceļošanu uz Izraēlu, vēsta, ka šogad no Francijas ieceļojuši aptuveni 7900 cilvēku, kas ir par desmit procentiem vairāk nekā pērn.

Aģentūras pārstāvis Jigals Palmors norādīja, ka katram imigrantam ir savi iemesli pārceļošanai, minot gan ekonomisko krīzi, gan personīgās drošības apdraudējumus, gan teroristu uzbrukumus, gan antisemītiskos noskaņojumus, kas dažviet atkal pieņemas spēkā.

Kopumā 2015.gadā uz Izraēlu pārcēlušies aptuveni 30 000 ebreju, kas ir augstākais skaits pēdējo 15 gadu laikā.
Īpaši aktīva pārceļošana notiek no Krievijas un Ukrainas, norādīja Palmors.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Tas saucās- caurvējš.

  2. Šitos brāļus ŅUHS nekad nepieviļ; drīz Eiropā ies karsti …

  3. Ja cilvēkus sāk spaidīt, viņi pārvācas uz drošāku vietu. Bet tā kā Latvijā mankurtizētie letiņi dod krieviem brīvu roku, tad iebraukušie krievi nekur prom nevācas un citi no Krievijas vēl brauc iekšā (pateicoties Dombrovska TUĀm).

  4. Jā gribi svešā valstī veidot savas, atšķirīgas kopienas, tad esi gatavs sagaidīt uzbrukumus. Dzīvo tā, kā dzīvo tituļtauta un būs miers. Kopienas lai veido savas izcelsmes zemēs. Domāju, ka pie vainas, un tas jau turpinās simtiem gadu, atkal ir relīģijas. To mācītāju ambīcijas un, politiķu kas izmanto situāciju, intereses.

  5. Izraēlas premjers Netanjahu jau šī gada sākumā aicināja ebrejus pie laika pamest Eiropu. Pirms otrā pasaules kara Vācijas Hitlers aicināja vāciešus uz fāterlandi. Ja pēc analoģija, tad Izraēla gatavo Eiropai kaut ko tādu, kas var apdraudēt iedzīvotājus tik pat cik 2. pasaules karš, bet ņemot vērā ķīmisko, bioloģisko un citu ieroču attīstības līmeni šodien, nelaime var būt pat vēl lielāka. Pašnāvnieku armija jau ir iesūtīta Eiropā.
    Islāma valsts ir slepkavojusi angļus, francūžus, amerikāņus, krievus, gandrīz visu Eiropas valstu pārstāvjus, bet nav izpildījusi nāvessodu nevienam izraēlietim, kaut arī tie esot lielākie ienaidnieki, tad kas stāv aiz Islāma valsts?

  6. Muzulmaņi iekšā,ebreji ārā?

Draugiem Facebook Twitter Google+