Horoskopi un mistika
Horoskopi

No labiem notikumiem līdz dažādām ķibelēm! Horoskopi 19.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Diena gaidāma mainīga – no labiem notikumiem līdz dažādām ķibelēm un pat lielākām nelaimēm. Nevajadzētu domās pieņemt atbildīgus lēmumus līdz pat vakara pusei, savukārt dienas otrajā pusē to var darīt bez īpaša uztraukuma. Vakara stundās pieaugs emocionalitāte, taču tas nenozīmē, ka tas noteikti atstās sliktu ietekmi. Nav vēlamas darbības, kas saistītas ar naudas līdzekļiem un to ieguldīšanu – pirkt, pārdod, investēt.

Auns

Tevi gaida skaista attiecību diena, bet tiem Auniem, kas savu otro pusīti vēl nav satikuši – ļoti iespējams, ka tas notiks tieši šodien. Neiznieko laiku gadījumu sakaros un nenopietnās attiecībās, meklē savu īsto cilvēku.

Vērsis

Vēršiem šī diena dos ļoti daudz un dažādu iespēju. Daudzi var uzsākt jaunus projektus, var doties ceļojumos, var iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kas spēlēs lielu lomu nākotnē. Zvaigznes Vēršiem šodien piedos pat lielas muļķības. Taču tas nenozīmē, ka tās ir jāpieļauj.

Dvīņi

Planētas sola veiksmīgu dienu – tev pastiprināsies vēlme pēc kontakta ar citiem cilvēkiem, ļoti gribēsies būt uzmanības centrā. Dari to! Nesēdu uz vietas, jo garlaicība tevi ietekmē slikti.

Vēzis

Vēži šodien var ķerties pie ļoti drosmīgām iecerēm un projektiem, kas nesīs tev ne ievērojamus līdzekļus. Tev biežāk jāiziet cilvēkos un nevajadzētu baidīties būt uzmanības centrā, jo tā tu vari sasniegt ļoti daudz mērķu.

Lauva

Šodien tu vari nokļūt kādas izvēles priekšā: personīgās vai sabiedriskās intereses. Tev liksies, ka tu spēj visu kontrolēt un viss ir tavās rokās, taču tā nebūt nav. Vari ciest finansiālus zaudējumus.

Jaunava

Aizliegtais auglis ir salds – šodien tu ar šo apziņu cīnīsies pat vairākas reizes dienā. Neskatoties uz to, ka parasti tu esi ieturēts un neizrādi emocijas, šodien tās var ņemt virsroku. Taču atceries, ka jebkurai rīcībai ir sekas.

Svari

Šī diena ir neparedzama – tajā var gadīties kā labas, tā arī ne pārāk labas lietas. Nevajag baidīties peldēt pret straumi, jo parasti tas nozīmē jaunu mērķu sasniegšanu.

Skorpions

Nav izslēgts, ka šīs dienas apstākļi sakritīs tā, ka diena būs ļoti, ļoti aktīva. Centies neietekmēties no citu viedokļiem un nenokļūsti citu rokās par spēļmantiņu. Neļauj sevi izrīkot, it īpaši dienas otrajā pusē.

Strēlnieks

Tevi gaida aktīva diena. Tev neliks mieru ne mājās, ne darbā – tev zvanīs, tev jautās, tev lūgs pēc palīdzības. Vai tas ir slikti? Nebūt nē! Tu cilvēkiem esi vajadzīgs!

Mežāzis

Sāksies mazliet dīvains un mīklains periods tavā dzīvē. Šī diena simbolizē dvēseliskus meklējumus: kam tu patiesībā šajā dzīvē tici?

Ūdensvīrs

Lieliska diena pašizaugsmei, harmoniskai attīstībai. Tu vari iegūt līdzsvaru, satikt savu otro pusīti. Ja tu ļoti vēlēsies, tad varēsi dabūt to, ko kāro.

Zivis

Vientuļajām Zivīm šodien ar parādīties ugunīga sajūta visbeidzot doties pie altāra un teikt kādam “jā” vārdu. Un, ja tā patiešām notiks un tieši šodien tu to izdarīsi, tā būs debešķīga un ļoti, ļoti laimīga laulība.

LA.lv