Horoskopi un mistika
Horoskopi

No viņiem žēlastību negaidi! Četras atriebīgākās zodiaka zīmes0

Foto-Shutterstock

Vai tu proti piedot? Cik ilgi atceries pāridarījumus? Vai varbūt tu centies vienmēr atdarīt par katru nepareizu vai nejauku rīcību? Katrs uz šiem jautājumiem atbildēs citādi.

Tomēr šo četru zodiaka zīmju pārstāvjiem nav noslieces uz apžēlošanu. Viņi darīs visu iespējamo, lai apvainotājs samaksātu par izdarīto.

4. vieta. Lauva
Lauva vienmēr ir cēls un augstsirdīgs. Pēc dabas viņš nepavisam nav ļaunatminīgs. Atriebība taču ir vāju cilvēku īpašība. Tomēr, ja gadījies apvainot Lauvu, noteikti vari gaidīt sodu. Lauva tevi pazemos, samīdīs un priecāsies par savu pārākumu pār tevi. Tāpēc pacenties nebojāt attiecības ar Lauvu. Viņa pati vājākā vieta ir publiski apvainojumi!

3. vieta. Vēzis
Vēzis, iespējams, ir lati labsirdīgākā un draudzīgākā zodiaka zīme. Tomēr viņu ļoti viegli aizvainot. Nereti gadās tā, ka Vēži apvainojas par sīkumiem. Vēži apvainojumus ļoti pārdzīvo un vienkārši nespēj “atlaist” šo situāciju, tāpēc cenšas to atrisināt.

Vēži izstrādā atriebības plānus, bet tikai nedaudzus no tiem arī īsteno. Ja pāridarītājs patiesi nožēlo un lūdz piedošanu, Vēzis var izkust un ļaut tev iet. Bet, ja gadījies aizskart kādu no Vēža tuviniekiem, žēlastību vari negaidīt. Tādā gadījumā Vēža niknumu var tikai apskaust – un piešķirt viņam pirmo vietu šajā reitingā.

2. vieta. Auns
Iekarsīgais un karstasinīgais Auns atriebību neatliek uz vēlāku laiku. Dusmu uzplūdā viņš gatavs iznīcināt jebkuru apvainotāju. Nemaz necenties apelēt pie Auna jūtām. Viņš necieš tādu attieksmi pret sevi. Pat indīgas piezīmes, kas adresētas viņam, var kļūt par dzirksteli, kas aizdedzina Auna dusmas iznīcinošās liesmās.

Auns bez ceremonijām tūlīt metas cīņā ar pretinieku. Auni tomēr nav ļaunatminīgi, un, ja tev izdevies pārdzīvot pirmo dusmu uzliesmojumu, vari mierīgi dzīvot tālāk – tev vairs nekas nedraud. Bet atceries, ka stāties pretī Aunam bez sekām var tikai nedaudzi cilvēki.

Saistītie raksti

1. vieta. Skorpions
Līderi starp atriebējiem. Pēc sava rakstura Skorpioni ir ļoti jūtīgi pret visu, kas ir to apkārtnē. Viņi ir atsaucīgi un labprāt palīdz citiem. Tomēr, ja izdarīsi kaut ko pretēji Skorpiona interesēm vai mēģināsi viņu piemānīt, žēlastību vari negaidīt. Skorpions reti piedod apmānu un nodevību. Viņš noteikti atriebsies.

Skorpions var pat izlikties, ka viss ir nokārtots, bet pats gaidīt izdevīgu brīdi, lai pašā negaidītākajā mirklī izdarītu iznīcinošu triecienu. Tāpēc, ja esi aizvainojis Skorpionu, labāk turies tālāk no viņa!

LA.lv