Dabā
Cope

Noķer, atlaid, laimē. Starts jau 13.maijā! 0

Foto: Fotolia

Jau sesto gadu spiningošanas entuziastus uz saviem ezeriem aicina “Mammadaba”.

No pašiem pirmsākumiem “Mammasdabas” spiningošanas sacensības ieguvušas daudz draugu un domubiedru. Pēdējos gados novērota tendence, ka pamatsastāvs nemainās, tikai pa kādai komandai aiziet, bet tās vietā tūlīt nāk cita.

Kas tad makšķerniekus piesaista šīm sacensībām? Kā atzīst paši copmaņi, tā ir godīga spēle ar godīgiem noteikumiem gan makšķerniekiem, gan to pretiniekiem – zivīm. Un, ja vēl pagājušajās sacensībās ieskaites punktus nesošie sīkie asarīši pēc svēršanas, iespējams, tika izbērti tuvējā meža pudurī vai labākajā gadījumā izbaroti kaķiem, tad šogad pilnīgi visas noķertās zivis tiks mērītas, fotografētas un atlaistas atpakaļ dzimtajā stihijā. Vērtīgos ieskaites punktus gan nesīs tikai tie strīpaiņi, kuru garums sāksies no divdesmit centimetriem.

Protams, ka “Mammaidabai” draudzīgi ir ne tikai makšķernieki, bet arī tie ļaudis, kuru ikdienas darbs saistīts ar makšķerlietām, par šā gada galveno sacensību sponsoru kļuvis “eboat.lv”, kurš sacensību uzvarētājiem dāvās divas “Raymarine Dragonfly 4 PRO” eholotes, sacensības atbalsta “Gold Fishing”, “www.sargofish.eu”, SIA “Dole Marine”, žurnāls “Copes Lietas” un Latvijas Makšķerēšanas sporta federācija. Pilno nolikuma versiju iespējams apskatīt: “mammadaba.lv”.

Pieteikšanās no 18. aprīļa, nenokavē!

“Mammasdabas” kalendārs

* 13. maijā Lielauces ezers, plkst. 10.00

* 27. maijā Kaņiera ezers, plkst. 4.00

* 3. jūnijā Gulbju ezers, plkst. 4.00

* 8. jūlijā Tērvetes ūdenskrātuve, plkst. 4.00

* 26. augustā Lielauces ezers, plkst. 5.30

* 30. septembrī Kaņiera ezers, plkst. 6.30

LA.lv