×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
20. marts, 2015
Drukāt

Norkārklis turpinās vadīt Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju

Foto: LETAFoto: LETA

Attēlā Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs Gustavs Norkārklis.

Biedrības “Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija”(LBLA) biedru kopsapulcē trešdien par organizācijas valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Gustavs Norkārklis, liecina asociācijas informācija.

Par Norkārkli asociācijas vadībā nobalsoja visi kopsapulcē klātesošie biedrības biedri – 130 bioloģiskie lauksaimnieki. LBLA valdē ievēlēts bioloģiskās graudkopības un lauku tūrisma saimniecības “Kalnavoti” saimnieks Jānis Dzenis, SIA “Aloja Starkelsen” ģenerāldirektors Jānis Garančs, “Cēsu rajona Zemnieku apvienība” vadītāja Dace Kalniņa, kā arī asociēta profesore un Latvijas Lauksaimniecības universitātes akadēmiskās studiju programmas “Lauksaimniecība” direktore Dzidra Kreišmane.

Norkārklis pēc pārvēlēšanas LBLA vadītāja amatā norādījis, ka viņam izrādītā uzticība apliecina, ka biedrība līdz šim strādājusi pareizajā virzienā. “Arī turpmāk aktīvi pārstāvēsim bioloģisko lauksaimnieku intereses Latvijas un Eiropas līmenī, kā arī informēsim sabiedrību par to, kas ir bioloģiska pārtika un kā to atpazīt, popularizējot bioloģiskās lauksaimniecības produkciju,” sacījis LBLA valdes priekšsēdētājs.

Saskaņā ar organizācijas statūtiem vēlēšanas notiek reizi trijos gados. Jauno padomi veidos 15 nodaļu vadītāji un 13 nozaru vadītāji, kas saimnieko graudkopības, piena lopkopības, augļkopības, biškopības un citās nozarēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+