×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. jūlijs, 2012
Drukāt

Noskaidrots «The Drivers’ Fuel Challenge 2012» Latvijas čempions

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 14. jūlijā, sporta kompleksā “333” noslēdzās kravas automašīnu vadītāju ekonomiskas autovadīšanas sacensības, kurās pavisam piedalījās 65 profesionāli šoferi. Lai noskaidrotu Latvijas prasmīgākā autovadītāja titula ieguvēju, konkursa finālā tikās desmit labāko rezultātu īpašnieki.


“Fināla rezultāti vēlreiz apliecina, ka, pareizi izmantojot visas automobiļa tehniskās iespējas kombinācijā ar profesionāla šofera zināšanām un pieredzi, iespējams panākt tiešām zemu degvielas patēriņu un mazināt izdevumus. Vēlos izteikt pateicību visiem konkursa dalībniekiem un partneriem par dalību un atsaucību. Šajos divos konkursa mēnešos esam piedzīvojuši daudz patīkamu emociju un nereti arī patīkamus pārsteigumus,” stāsta Dace Rostoka, “VolvoTruck Latvia” mārketinga vadītāja.

“Es apvienoju savas zināšanas ar mašīnas tehniskajām iespējām, un man izdevās parādīt labu degvielas patēriņa rezultātu. Sacensību trasē man izdevās realizēt 99% no plānotā, bet vienmēr savu sniegumu ir iespējams uzlabot, ko arī plānoju izdarīt Čehijā,” stāsta sacensību uzvarētājs Andris Pļavenieks, SIA “Kreiss” pārstāvis. Viņa uzrādītais vidējais degvielas patēriņš bija 21,10 l/100 km.

Oktobra vidū Latvijas čempions Andris Pļavenieks dosies uz Centrālās un Austrumu Eiropas finālu Olomoucā Čehijā. Tur viņam būs iespēja sacensties ne tikai par “The Drivers’ Fuel Challenge” Centrālās un Austrumu Eiropas reģiona čempiona titulu, bet arī iegūt savā īpašumā “Volvo C30” automašīnu, bet viņa darba devējiem būs iespēja laimēt vaučerus “Volvo” servisa pakalpojumu apmaksai līdz pat 10 000 eiro vērtībā, ja viņu autovadītājs iegūs kādu no pirmajām trim vietām reģionālajā finālā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+