Mobilā versija
+0.9°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Indijā notiesā IT lielfirmas bijušās amatpersonas

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Indijas tiesa atzinusi par vainīgiem informācijas tehnoloģiju (IT) giganta “Satyam” bijušo vadītāju un viņa palīgus par grāmatvedības krāpniecību 2,25 miljardu dolāru (2,07 miljardu eiro) apmērā.

Bijušais “Satyam” vadītājs Biradžs Radžu, viņa brālis un astoņas citas amatpersonas atzītas par vainīgām manipulācijās ar “Satyam” grāmatvedības atskaitēm Indijas IT nozares buma laikā 2009. gadā. Radžu un viņa brālim piespriests septiņu gadu cietumsods un naudassods 50 miljonu rūpiju (739 500 eiro) apmērā, īstenojot krāpniecību, kas investoriem radījusi zaudējumus 140 miljardu rūpiju apmērā. Pārējiem astoņiem apsūdzētajiem tiesa piemērojusi septiņu gadu cietumsodu un naudassodu 2,5 miljonu rūpiju apmērā. “Satyam” skandāls atklātībā nonāca 2009. gadā, kad Radžu atzinās, ka vairāku gadu garumā pārspīlējis peļņas datus un norādījis nepatiesu grāmatvedības informāciju.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+