Latvijā
Kriminālziņas

Noziegums Ozolniekos: nakts laikā mājā ielaužas ar cirvi 16

Foto-Shutterstock

Šonakt, pulksten 4.18 policija saņēma telefonisku informāciju, ka Ozolnieku novadā, Cenu pagastā, izsitot logu iekļūts privātmājā, un nodarot miesas bojājumus 1943.gadā dzimušajam vīrietim, nolaupīja 2005.gada automašīnu „Toyota Corolla”. Lai iekļūtu privātmājā ļaundaris līdzi bija paņēmis cirvi.

Saņemot šo informāciju, policija nekavējoši uzsāka meklēšanas pasākumus, lai aizturētu aizdomās turēto personu ar nolaupīto automašīnu. Policisti nolaupīto automašīnu pamanīja uz autoceļa A-8. Uz policijas darbinieku vairākkārtējām prasībām apturēt automašīnu tās vadītājs nereaģēja un palielinot ātrumu, centās bēgt.

Netiekot galā ar automašīnas vadīšanu, uz ceļa Upmaļi-Cīruļi 6 kilometrā, tā nobrauca no brauktuves un iebrauca kokos, pēc kā 1994.gadā dzimušu vīrieti – Zemgales reģiona pārvaldes policisti aizturēja. Aizturētajam vīrietim tika konstatēts 1,48 promiles alkohola reibums.

Policijā ir uzsākti kriminālprocesi par laupīšanu un par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā bez vadītāja apliecības.Šobrīd policija skaidro notikušā apstākļus un aizturētā vīrieša saistību ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem. 1994.gadā dzimušajam vīrietim, šodien tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

LA.lv