Mobilā versija
+3.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
16. februāris, 2015
Drukāt

Opozīcija grib Maskavā 1.martā rīkot plašu protesta demonstrāciju (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas opozīcija Maskavas mērijā iesniegusi pieteikumu par masu akcijas rīkošanu 1. martā pilsētas centrā, paziņoja kustības “Solidaritāte” pārstāvis Sergejs Davidis.

Akcijas mērķis ir “paust un noformulēt sabiedrisko viedokli saistībā ar cilvēktiesību, likumu, konstitūcijas, Krievijas starptautisko saistību, kā arī starptautisko tiesību pārkāpumiem, izteikt prasības par to ievērošanu, prasības mainīt likumdošanu un citus normatīvos aktus, paust nosodījumu darbībām, ar kurām tiek pārkāptas cilvēka un pilsoņa tiesības un brīvības, attieksmi pret Krievijas augstākajām amatpersonām”, paskaidroja organizatori.

Demonstrāciju rīko Krievijas Republikāniskā partija-Tautas brīvības partija, partija “Progress”, 5. decembra partija un kustība “Solidaritāte”. “Ja marša sagatavošanā piedalīsies 10 000 cilvēku, mēs izvedīsim ielās vismaz 100 – 150 000, un no mūsu prasībām nevarēs atgaiņāties,” norādīja viens no redzamākajiem opozīcijas aktīvistiem, bijušais Krievijas vicepremjers Boriss Ņemcovs.

Maskavas mērijai opozīcijas iesniegums jāizskata trīs dienu laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Maskaļu laupītāji un slepkavas nobīsies.
    Neļaus demontrēt. Citādi Vovu ..

Izdodas novērst: Londonā pieci pusaudži gatavojušies teroraktamLondonā pirmdien pēc vairākiem reidiem tika aizturēti pieci pusaudži aizdomās par teroraktu gatavošanu, paziņoja Londonas policija.
Draugiem Facebook Twitter Google+