×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
5. decembris, 2014
Drukāt

Pabeidz Pumpuru vidusskolā nobrukušo griestu remontu

Foto: Jūrmalas pilsētas domes arhīvsFoto: Jūrmalas pilsētas domes arhīvs

Centrā būvinženieris Imants Dreiblats un Pumpuru vidusskolas direktore Irēna Kausiniece no griestu remontdarbu pieņemšanas brīža.

Pumpuru vidusskolas jaunajā korpusā piektdien pabeigts oktobra sākumā nobrukušo griestu remonts, informē Jūrmalas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Aile.

Atjaunošanas darbu laikā pilnībā pārbūvētas griestu konstrukcijas gan pirmā stāva gaitenī, gan arī otrajā un trešajā stāvā, kur bija izmantotas analogas griestu stiprināšanas konstrukcijas.

Līdz ar to skola atgriezusies pie ierastā mācību grafika un skolēni turpina mācības savās klasēs. Remontdarbus garantijas ietvaros nodrošināja maksātnespējīgās SIA “SZMA RĪGA” parādnieka pārstāvji par saviem līdzekļiem.

“Ar atvieglojumu varu apgalvot, ka šobrīd skola ir 100% droša – pēc negadījuma katrs kvadrātmetrs tika pārbaudīts teju ar lupu, lai novērstu jebkādas aizdomas par drošības riskiem. Pateicos visiem skolēniem, vecākiem un arī skolas kolektīvam par sapratni un atbalstu, jo mācību darba organizēšana maiņās radīja zināmas neērtības. Vienlaikus ceru, ka notikušais rezonēs ne vien medijos, bet arī būvnieku sirdsapziņā, lai sabiedrisko ēku drošība – mūsu bērnu un līdzcilvēku drošība – stāvētu pāri vēlmei ietaupīt, nopelnīt vai noblēdīt,” uzsver Pumpuru vidusskolas direktore Irēna Kausiniece.

Remontdarbu pieņemšanas brīdī sertificēts būvinženieris, uzņēmuma “A-mant” pārstāvis Imants Dreiblats norādīja: “Griestu pārbūve veikta kvalitatīvi un droši. Pieļautās būvniecības kļūdas šīs pietiekami vienkāršās konstrukcijas radīšanā ir novērstas”.

Kā zināms, 6.oktobrī Jūrmalā, Pumpuru vidusskolas jaunajā korpusā, 1.stāva gaitenī apmēram 20 metru garumā nokrita iekārto griestu konstrukcijas un plāksnes, kā arī bojātas virs tiem uzstādītās komunikācijas. Negadījumā neviens cilvēks necieta. Ekspertu slēdzienā konstatēts, ka būvniecības laikā izmantots neatbilstošs konstrukcijas stiprinājums. Par notikušo ierosināts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+