×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2017
Drukāt

Pabriks: “Vienotībai” nepieciešama “stingra roka” (2)

Foto - LETAFoto - LETA

“Vienotības” politisko pozīciju atgūšanai partijai ir jākļūst daudz aktīvākai un tās vadībā ir nepieciešama “stingra roka”, šādu viedokli šorīt Latvijas Radio pauda “Vienotības” politiķis, Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.

Pēc Pabrika vārdiem, “Vienotības” politiķi nedrīkst domāt, ka partija ir mūžīga. Lūgts precizēt, vai viņš paredz partijas galu, Pabriks tieši neatbildēja, bet atzīmēja, ka nav pareizi cerēt, ka viss pats par sevi atrisināsies. “Vienotībā” esam pieļāvuši gana daudz kļūdu, mums trūkst jaunu līderu, neesam pietiekami aktīvi vadījuši partiju, neesam gana pamanāmi valdības darbā, mums ir jābūt aktīvākiem, piebilda politiķis.

“Jautājums ir, vai mēs turpināsim noasiņot ierakumos, vai arī iesim uzbrukumā,” turpināja Pabriks.

Pēc viņa domām, “Vienotība” tika pieļāvusi kļūdu, neveidojot kopīgu sarakstu ar citām līdzīgas ideoloģijas partijām uz pašvaldību vēlēšanām, tāpēc Pabriks atkārtoti pauda viedokli, ka “demokrātiskā flanga” partijām būtu jāapvienojas, un tieši šajā virzienā viņš saskata “Vienotības” nākotni.

Tāpat partijas glābšanai esot nepieciešama “stingra roka”, un būtu labi, ja šī stingrā roka atrastos Saeimas frakcijā. Viņš atzina, ka Eduardam Smiltēnam neviens partijas priekšsēdētāja vietu nav garantējis, bet Solvita Āboltiņa lai arī ir ļoti spēcīga politiķe, tomēr viņas zemais reitings neļaušot izvilkt partiju no krīzes.

“Diemžēl, izteiktu gaismu tuneļa galā neredzu,” atzina Pabriks, aicinot tomēr sagaidīt augustu, kad partijas kongresā “paskatīsimies, cik daudz mums to karotāju vēl ir palicis”.
Runājot par piecu Saeimas deputātu aiziešanu no partijas, Pabriks atzina, ka tā briedusi ilgāku laiku. Viņa skatījumā, šie cilvēki būs jaunā politiskā spēka veidotāji, nevis pievosies tam, sekojoši viņš uzskata, ka šiem pieciem cilvēkiem nebūtu jāpaliek “Vienotības” frakcijā, jo viņi tik vien kā izmantos “Vienotību” savās interesēs.

Pabriks atzīmēja, ka minēto cilvēku lēmums veidot jaunu partiju iezīmē nopietnas izmaiņas Latvijas politikā, jo attiecīgās politiskās nišas spēki būtiski sašķeļas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. PABRIKA KUNGS! ”Vienotības” vilciens aizgājis jau labu laiku atpakaļ! Šajā partijā NEBIJA AR GALVU DOMĀJOŠI CILVĒKI UN VADĪTĀJA! Āboltiņa vēlēšanās tika izsvītrota un praktiski izmēzta mēslainē!? KO PAVEICA ŠĪ NELIETE IR ZINĀMS!? KO JŪS VISI GAIDĀT??? ARĪ JŪS VIŅA UN PARTIJA UZMETA UZ IESMA BĒRZIŅAM SAPLOSĪŠANAI!? ESAT PIEMIRSIS??? MĒS NĒ!!!!!! KĀ VIŅA IESPRAUCĀS ATPAKAĻ ARĪ NAV NOSLĒPUMS NEVIENAM! Labāk pajautājiet viņai, KURA UZDEVUMĀ ŠĪ neliete strādā??? KĀPĒC VISS, kas notiek partijā ”Vienotība” ir TIEŠI TĀ -skuju taka??? Pat Smiltēna teikto neliekas dzirdam un uzmet viņu vienas nelietīgas vecenes dēļ???! Smiltēns varētu glābt situāciju, bet nu liekas VISS!? Par KĀDU PARTIJU APVIENOŠANOS JŪS RUNĀJAT???? NONSENSS būtu kādas jaundibinātas partijas apvienošanās ar ”Vienotību”-partiju-, kuras vadošie ļautiņi NEKAD nav IEKLAUSĪJUŠIES sabiedrības viedoklī un NEDZIRD vēl joprojām???????????? Jūs domājat, ka Āboltiņa un viņai līdzīgie jūs dzird?????????? NAIVUMS!

Draugiem Facebook Twitter Google+