×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. jūnijs, 2013
Drukāt

Pagarināts projektu konkurss Rīgas Mākslas Telpas 2014. gada izstāžu programmas veidošanai

foto - Letafoto - Leta

SIA “Rīgas nami” līdz 31. jūlijam ir pagarinājusi pieteikumu iesniegšanas termiņu sabiedrības izsludinātajam starptautiskajam mākslas projektu atlases konkursam izstāžu zāles “Rīgas Mākslas Telpa” 2014. gada izstāžu programmas veidošanai.

“Konkursā mēs sagaidām mākslinieciski augstvērtīgus, spilgtus un drosmīgus mākslas projektus no Latvijas un ārvalstīm. 2014. gadā Rīga kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu, tāpēc mūsu mērķis, veidojot nākamā gada pilsētas galvenās izstāžu zāles programmu, ir piedāvāt dažādu paaudžu mākslas cienītājiem un Rīgas viesiem labāko no Latvijas un Eiropas mūsdienu mākslas,” stāsta SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

Kā ziņots iepriekš, projektus dalībai konkursā var pieteikt starptautiskas organizācijas, profesionālās mākslas un kultūras apvienības, ārvalstu vēstniecības un kultūras pārstāvniecības, valsts, pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, privātpersonas un uzņēmumi.

Iesniegtos projektus līdz 2013. gada 23. augustam izvērtēs nozares ekspertu un profesionāļu komisija, kuras sastāvā ir Latvijas nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce, mākslas zinātniece Helēna Demakova, LR Kultūras ministres ārštata padomnieks Jānis Dripe, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes Kultūras projektu un pasākumu nodaļas vadītāja vietniece Dzintra Oga – Vasule, SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+